Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

25 червня 2008р. Українсько-латвійський бізнес-форум


Інформуємо Вас, що 25 червня 2008р. в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) відбудеться українсько-латвійський бізнес-форум у рамках державного візиту Президента Латвійської Республіки Валдиса Затлерса в Україну 25-27 червня 2008р. Програмою заходу передбачається проведення пленарного засідання та індивідуальних переговорів між представниками ділових кіл України та Латвії.
Латвійські компанії представлені за наступними напрямками:
·                будівництво, будівельні матеріали;
·                деревообробка, виробництво меблів;
·                банківські послуги, консалтинг у сфері інвестицій;
·                логістика;
·                освіта, видавництво
·                інформаційні технології та телекомунікація;
·                металообробка
·                харчова промисловість
·                енергетика
·                фармацевтична діяльність;
·                туризм та ін.
В разі зацікавленості взяти участь у вищезазначеному заході просимо Вас заздалегідь надіслати на адресу ТПП України заявку із зазначенням адреси, телефону, факсу, електронної пошти, веб-сторінки, сфери діяльності та ПІБ представника Вашої компанії – учасника заходу, а також назв латвійських підприємств, з якими Ви зацікавлені провести переговори.
Участь – безкоштовна.
Початок заходу о 13.00. У зв’язку з участю Президентів обох країн, реєстрація учасників проводитиметься з 12.00 до 12.30. Прохання обов’язково мати при собі паспорт.
Заявки та додаткова інформація за тел.: (044) 272-2940, 278-0930, 279-6406; факс: (044) 278-1815, 279-4456; е-mail: yas-ier@ucci.org.ua, pon-ier@ucci.org.ua, zea-ier@ucci.org.ua, svv-ier@ucii.org.ua (Управління міжнародних економічних зв’язків ТПП України).

Опубликовано на сайте: 2008-06-17