Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

Програма інновацій та інноваційного середовища в Швеції


Автор: Ivan Kulchytskyy


Шведський Інститут запрошує взяти участь в Програмі інновацій та інноваційного середовища, що зосереджується на сфері навколишнє середовище /енергетика та наука про життя. Даний захід передбачає триденну програму з можливістю нетворкінгу, тематичні навчальні візити та участь в конференції Інновації для Розвитку.

Програма проходить в Стокгольмі. Цільвою авдиторією є дослідники, управлінці-представники університетів, дослідницьких інституцій, інноваційних кластерів, наукових та технологічних парків і ін. з Білорусії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Швеції та України.
 
Аплікаційну форму можна завповнити в діалоговому режимі (link to the application form here) до 15 вересня 2011. Участь є безкоштовною, більше того, для вибраних кандидатів з Білорусії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Швеції та України Шведський інститут покриє витрати на дорогу та забезпечить проживання.
З додатковими питання просимо звертатися до координаторів
Маркус Боман
 +46 (0) 8-453 78 00 | markus.boman@si.se


cstei.lviv

Опубликовано на сайте: 2011-07-14