Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

29 ЛИСТОПАДА 2011 МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ SEEDFORUM ­KYIV


МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ SEEDFORUM ­KYIV

29 листопада 2011 року заплановано проведення VIIІ Міжнародного інвестиційного форуму SEEDFORUM­KYIVна базі Торгово-промислової палати України.

Проведенню SEED FORUM передуватиме навчальний тренінг (pitch-training) 4 листопада, який проводитиметься фахівцем з венчурного фінансування, керівником міжнародного фонду Seed Forum International Стейнаром Корсмо. Робочою мовою Тренінгу є англійська.

         Компанії, які пройдуть конкурсний відбір після Тренінгу, матимуть змогу представляти свої проекти не тільки на SEEDFORUMв Україні, але й за кордоном.       

         Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в Тренігу і в подальшому - на Форумі. Якщо Ви згодні приєднатись до команди SEEDFORUM в Україні, просимо Вас повідомити нас про це і ми надішлемо Вам анкету для заповнення.

         Додаткову інформацію про Тренінг та SEEDFORUMKYIV можна отримати за телефоном (044) 583-50-46 та по ел.пошті alexhohun@gmail.com, isa-iprg@uci.org.ua, kvm-iprg@ucci.org.ua.

 Довідково:SEEDFORUM- це міжнародне об'єднання інноваційних бізнес-центрів, технопарків, інвестиційних компаній, інноваційних фірм (start-ups) і бізнес-янголів. Після 8 років роботи SEEDFORUM об’єднав в одну ефективну мережу більше 12 000 інвесторів, більше 1200 компаній. За цей час проведено спільні зустрічі в 40 країнах, а саме: Норвегії, Ісландії, Данії, Фінляндії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Великобританії, Німеччині, Іспанії, Угорщині, Італії, Туреччині, США, Україні, Росії, Сінгапур та ін. країнах. Детальніше – на офіційному сайті http://www.seedforum.org/

Опубликовано на сайте: 2011-09-02