Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

31 жовтня 2011 року, м.Львів. Конференція "Проектні підходи у використанні польського досвіду реформ".


Конференція "Проектні підходи у використанні польського досвіду реформ". 


Автор: Ivan Kulchytskyy
Конференція є фінальним заходом проекту "Польща – приклад змін на краще", який виконується Львівським ЦНІІ у співпраці з Інститутом Східноєвропейських Досліджень з Польщі.
Шановні колеги!
 
Львівський ЦНІІ спільно з польськими партнерами та вченими Львівського інституту банківської справи УБС НБУ проводять у м.Львові 31 жовтня 2011 року конференцію на тему: "Проектні підходи у використанні польського досвіду реформ".
Мета конференції – запропонувати перспективні напрямки розвитку України у різних сферах економіки та суспільного життя на основі аналізу досвіду реформ та змін у Республіці Польща, які відбулись протягом останніх років. 
На конференцію в першу чергу запрошуються учасники семінарів, які були проведені літом в Україні в містах Львів, Одеса, Київ, учасники навчального візиту в Польщу, який відбувся у вересні 2011 року, а також  всі бажаючі, які цікавляться тематикою конференції  Конференція має міждисциплінарний характер і надає можливість обговорити важливі теми з точку зору різних професійних та вікових середовищ. 
Інформація про семінари представлена на Веб-сторінках:
http://cstei.lviv.ua/ua/item/641
http://cstei.lviv.ua/ua/item/642
 

Польський партнер проекту представить ініціативи Інституту Східноєвропейських досліджень.
Рекомендуємо переглянути сторінку Економічного форуму
http://www.forum-ekonomiczne.pl/
Ця сторінка містить інформацію трьома мовами: польська, англійська та російська.
Ви, наприклад,  можете переглянути інформацію про заходи Інституту в Україні у цьому розділі сайту:
Очікується, що одним із результатів конференції стане формування творчих колективів  з підготовки актуальних проектів за різними напрямками реформування економіки та суспільного життя в Україні.
 
Організаційні питання проведення конференції.
Місце проведення – м.Львів, навчальний корпус № 2 Львівського інституту банківської справи УБС НБУ  по вул.Січових Стрільців 11.
Час проведення конференції: 31 жовтня 2011 року з 11.00 до 15.00, реєстрація учасників з 11.00 до 11.30. 
Участь у конференції  безкоштовна. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до місця проведення конференції та на проживання.
 
Для участі у конференції слід надіслати заявку згідно рекомендованої форми. Кожний, хто подав заявку отримає підтвердження участі на електронну пошту. Про потребу надсилання офіційного листа про підтвердження участі у конференції для оформлення відрядження необхідно додатково повідомити про це координатора проекту в Україні Івана Кульчицького (електронна пошта: ivanppp@cstei.lviv.ua )
 
Реєстрація учасників конференції.
Для участі у конференції надішліть до 28 жовтня  2011 року заповнену реєстраційну форму на електронну адресу lviv.eu@gmail.com
Завантажити реєстраційну форму для участі у конференції
Реєстрація учасників здійснюється по мірі надходження заявок і припиниться 28 жовтня 2011 року о 17.00 за Київським часом, або раніше при досягненні планованої кількості 100 учасників.
 
З додатковими запитаннями щодо участі у конференції Ви можете звертатись у Львові до Наталії  Костюк за тел. (093) 9308781Іван Кульчицький – (050) 9292396
cstei.lviv

Опубликовано на сайте: 2011-10-12