Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

Презентація книги пана Паулі <<Синя економіка: 10 років. 100 інновацій. 100 мільйонів робочих місць>>.


Реєстрація http://mrkt.mim.kiev.ua/​meeting/

У МІМ-Київ пройде зустріч із всесвітньо відомим вченим,членом Римського клубу Гюнтером Паулі. В рамках заходу відбудеться презентація книги пана Паулі «Синя економіка: 10 років. 100 інновацій. 100 мільйонів робочих місць». Сутність теорії «синьої економіки» буде розкрита вченим на лекції, присвяченій аспектам становлення інноваційної економіки в контексті переходу суспільства до сталого екологічно безпечного розвитку.

Гюнтер Паулі стверджує, що відновлення екологічного балансу та економічний розвиток мають бути взаємопов’язаним процесом. Автору вдалося віднайти інноваційні рішення проблем, що найбільш гостро постали перед людством. Науковий постулат Гюнтера Паулі – «в природі не має нічого зайвого», тому раціональне використання ресурсів на кожній стадії господарської діяльності людини – необхідна умова конкурентоспроможності економіки.

На думку члена Шведської королівської академії наук Андерса Війкмана «Синя економіка» показує як, завдяки збереженню матеріальних ресурсів та налагодженню виробничих процесів, відповідно до законів природи, можна уникнути багатьох проблем, пов’язаних із деградацією та забрудненням довкілля. Нові економічні моделі повинні враховувати стратегічну перевагу портфеля інновацій, що спираються на основні закони природи та фізики. Книга Гюнтера Паулі містить у собі багато переконливих прикладів співпраці природи й економіки та вказує шлях до гармонійного екологічного та економічного розвитку суспільства.

Під час презентації пан Паулі поділиться досвідом реалізації своїх ідей на прикладі успішних комерційних проектів у різних країнах світу.

Захід проходитиме за підтримки міжнародного Фонду «Скорочення ризиків» (Risk Reduction Foundation).

Час проведення зустрічі:

15.00 – Презентація книги;

16.30 – Лекція пана Гюнтера Паулі.

Мова події – українська та англійська (протягом зустрічі буде забезпечено переклад).

Участь у заході – безкоштовна.

Контакти для акредитації ЗМІ:

еmail: office@rr-f.ch;

тел. 067-500-9075, 044-278-2553

Довідка про спікера:

Гюнтер Паулі – відомий вчений,член Римського клубу. Ідеолог «Синьої економіки» –сучасної парадигми гармонійного співіснування людини та довкілля. Пан Паулі проживав на 4-х континентах та вільно володіє 7-ма мовами. До сфер його діяльності належать: бізнес, культура, наука, політика та навколишнє середовище. Гюнтер Паулі є також автором 16 книг, що перекладені 27 мовами світу.

Гюнтер Паулі є засновником та лідером глобальної світової спільноти ZERI («Zero Emissions Research and Initiatives»). ZERI – це спільнота креативних особистостей, які намагаються подолати нагальні проблеми світу. Її головна мета – знайти інноваційні рішення, нешкідливі для навколишнього середовища та суспільства.

Детальніше про автора та його проекти http://www.zeri.org/ZERI/​Home.html
MIM-Kyiv Business School
mrkt.mim.kiev.ua

Опубликовано на сайте: 2012-01-27