Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

26 квітня 2012 р. у м. Ужгород. Міжнародна конференція “Інструменти підтримки інновацій в науково-технологічних програмах ЄС"


 Автор: Ivan Kulchytskyy

Конференція проводиться 26-27 квітня 2012 року в м.Ужгород за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та в рамках виконання фінансованого Міжнародним фондом “Відродження” проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”. Конференція складається з декількох семінарів та робочих нарад. Детальна програма конференції додається. Головний координатор конференції - проф. Бойко Н. В, Директор Центру транскордонного наукового співробітництва УжНУ.

Шановні колеги!
 
26 квітня 2012 р. у м. Ужгород відбудеться міжнародний семінар, метою якого є презентація широкому колу зацікавлених осіб можливостей європейських науково-технологічних програм, що сприяють розвитку та підтримці інновацій.
Семінар буде проходити в конференц-залі готелю «Гостинний дім» за адресою: вул.. Верховинська, 36
Організаторами семінару “Інструменти підтримки інновацій у науково-технологічних програмах ЄС Демонстрація ролі ЄТП (на прикладі ЄТП “Їжа для життя” і відповідної національної НТП “Агропродовольча”) як зручного (ефективного) інструменту стійкої і взаємовигідної співпраці науково-освітніх організацій і підприємств малого і середнього бізнесу” є Центр транскордонного наукового співробітництва УжНУ разом з ГО “Агенція європейських інновацій” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу” та Міністерства освіти, молоді та спорту України.
На семінарі передбачається розглянути можливі шляхи інноваційного розвитку України в цілому та регіонів зокрема, а також розкрити перспективи використання науково-технологічних програм ЄС для налагодження ефективної співпраці між науково-освітніми організаціями та малим і середнім бізнесом (програма заходу додається).
Головною метою семінару є обговорення можливостей використання європейських науково-технічних програм як дієвого інструменту регіонального і державного впровадження інновацій. Семінар покликаний також сприяти встановленню тісніших контактів між учасниками, обміну досвідом та налагодженню співпраці між зацікавленими сторонами, формуванню внутрішніх і зовнішніх інноваційних мереж та консорціумів. Окремо винесено питання створення Технологічних платформ як ефективного механізму концентрації зусиль підприємств та науково-дослідних інституцій для досягнення спільної мети на прикладі ЄТП “Іжа для життя” та відповідної Української національної технологічної платформи “Агропродовольча”.
До участі у семінарі запрошено ключових українських експертів, науковців, представників регіональної та центральної влади, а також представників регіональних агенцій, малого і середнього бізнесу.
До уваги представників ЗМІ! 26 квітня об 10.40 відбудеться прес-конференція за участіпредставників обласної державної адміністрації, Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Державного агентств з інвестицій та управління національними проектами України, Торгово-промислової палати України, проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”, НІП України, Ужгородського національного університету, Центру транскордонною наукового співробітництва (програма семінару додається).
 
Акредитація журналістів відбудеться з 10.15 до 10.40 перед початком прес-конференції.
 
 
27 квітня 2012 відбудуться такі заходи:
  1. Наради фокусних груп експертів для виконання завдання проекту “CAPINFOOD”
  2. Збори зацікавлених підприємств малого і середнього бізнесу з метою практичного впровадження результатів проекту Сьомої рамкової програми “BaSeFood”.
  3. Засідання голів кластерів Української національної технологічної платформи “Агропромислова” з метою її офіційної реєстрації в Україні;
 
 
ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ:
 
Участь у конференції безкоштовна. Учасники самостійно оплачують проїзд та проживання. Кількість місць обмежена.
Реєстрація участі проводиться окремо на кожний день, тобто для участі у заходах 26 та 27 квітня слід заповнити і надіслати дві реєстраційні анкети. Учасники можуть брати участь тільки в заходах одного дня (26 або 27), тоді Ви надсилаєте заявку тільки на вибраний день.
Заповнені заявки слід надсилати до 23 квітня включно на три електронні адреси:
Надія Бойко - nadiya.boyko@gmail.com 
Павло Білак - bilakpp@gmail.com 
Таїсія Симочко - tayiss@gmail.com 
 
 
 
ДОВІДКОВО:
 
Головною метою проекту "Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу" яки виконується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"є забезпечення формування спільного інформаційного поля в Україні щодо можливостей участі у різних науково-освітніх програмах ЄС на основі узгодженої інформаційно-консультативної діяльності експертів, які мають досвід участі у даних програмах, та широкого кола зацікавлених осіб та організацій.
 
Проект виконується громадською організацією "Агенція європейських інновацій". (http://aei.org.ua/)
Переглянути сторінку Агенції у Facebook - Тут будуть публікуватись новини проекту.


Організаціями-партнерами виступають: Львівський центр науки, інновацій та інформатизації, Центр транскордонного наукового співробітництва Ужгородського національного університету ЦТНС УжНУ), Донецький національний університет, Центр "Харківські технології".

Опубликовано на сайте: 2012-04-22