Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

Установче засідання першої Української національної технологічної платформи


Автор: Ivan Kulchytskyy

Запрошуємо відвідати першу установче засідання Української національної технологічної платформи "Агропродовольча", яка є першою технологічною платформою, створеною в Україні. На зустрічі буде представлено успішний міжнародний досвід побудови технологічних платформ, обговорено найбільш перспективні проекти учасників та сформовано міжнародні консорціуми для реалізації цих проектів.

Шановні колеги!
Дозвольте від імені Української національної технологічної платформи «Агропродовольча» (УНТП «АП») запросити Вас взяти участь в роботі установчого засідання, що відбудеться 6 липня 2012 року в конференц-залі готелю «Вісак» (м. Київ, Оболонська набережна, 17).
УНТП «АП» створена за зразком діючих Європейських технологічних платформ, які за визначенням Європейської дослідницької консультативної ради є однією з найголовніших ініціатив, спрямованих на зміцнення інноваційного потенціалу Європи та забезпечення ефективності інвестицій в наукові дослідження. За останні роки було створено більше 30-ти ЄТП, що охоплюють різні галузі науки і техніки.
УНТП «АП» є першою технологічною платформою, створеною в Україні. Це добровільне об’єднання вітчизняних організацій, політичних, наукових і промислових структур, представники яких – кращі експерти-фахівці в своїй галузі – очолюють 12 тематичних кластерів.
Платформа має стати дієвим інструментом зміцнення інноваційного потенціалу українських малих і середніх підприємств харчового сектору, зокрема через їх залучення до виконання Європейських програм науково-технічного співробітництва.
Підчас засідання відбудеться офіційне проголошення зареєстрованої Української технологічної платформи «Агропродовольча» як офіційного партнера мережі Європейської технологічної платформи «Їжа для життя» та затвердження поточної Структури і стратегічного Плану дій УНТП «АП».
На зустрічі буде представлено успішний міжнародний досвід побудови технологічних платформ, обговорено найбільш перспективні проекти учасників та створено міжнародні консорціуми для реалізації цих проектів.
Зважаючи на важливість налагодження плідної співпраці з державними установами та організаціями в сфері науки та інновацій, вважаємо, що участь в роботі засідання провідних фахівців інноваційної сфери України є дуже важливим фактором успіху діяльності Платформи, а також сприятиме створенню інших технологічних платформ в Україні.
Участь у зустрічі є безкоштовною. Для участі слід заповнити і надіслати організаторам до 3 липня 2012 року включно реєстраційну анкету та отримати підтвердження участі. З усіх організаційних питань просимо звертатись до безпосередніх організаторів:
Павла Білака:bilakpp@gmail.com та
проф.
Надії Бойко: nadiya.boyko@gmail.com
Файли для завантаження.
Корисні посилання:
Опис структури та плану дій УНТП «АП»
Європейські науково-дослідні програми для малого і середнього бізнесу (МСП)
Другий бюлетень проекту Міжнародного фонду "Відродження" з інформацією про європейські науково-технічні платформи.
http://cstei.lviv.ua/ua/item/746

Опубликовано на сайте: 2012-06-27