Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

4 липня 2012 р. у Херсоні (Конгрес-холі, вул. Радянська, 7, другий поверх) відбудеться міні-референдум (т.зв. "Town Hall Meeting")


4 липня 2012 р. у Херсоні (Конгрес-холі, вул. Радянська, 7, другий поверх) відбудеться міні-референдум (т.зв. "Town Hall Meeting") з обговорення актуальних проблем житлово-комунального комплексу та інших актуальних питань життя міста. Початок заходу о 12-00.

Обговорення відбудеться в рамках публічних консультацій із застосуванням технології міні референдуму, яка називається «Міський зал засідань» ("Town Hall Meeting"). Суть формату полягає у проведенні обговорення різних сценаріїв вирішення проблеми з одночасним відображенням на інтерактивних екранах позицій учасників обговорення, що дає змогу всім учасникам дискусії перебувати в спільному комунікативному полі.

Формат не передбачає спікерів (експертних доповідей). Учасниками обговорення є громадяни, зацікавлені у розв'язанні певної проблеми. Експерти, політики, представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі можуть брати участь в обговоренні на рівних засадах з громадянами.

Після обговорення учасники голосують за визначення найкращого способу (сценарію) вирішення питання.

Даний формат широко використовуються у Сполучених Штатах Америки та Вірменії. Подібний формат вперше застосований в Україні експертами Лабораторії законодавчих ініціатив.

На сьогодні для громадськості та органів місцевого самоврядування дедалі більше стає актуальним питання безпосередньої участі громадян в урядуванні, в тому числі - шляхом проведення місцевого референдуму. Насамперед, це зумовлено умовами, в яких сьогодні працюють органи місцевого самоврядування – дедалі більша обмеженість політичної свободи та ресурсна залежність від Уряду. До рішень, які приймаються за таких умов, висуваються вищі вимоги щодо легітимності та якості. На жаль, застаріле законодавство про місцевий референдум різко обмежує активність громадян та дає можливості маніпулюванню громадською думкою.

Захід організовано Лабораторією законодавчих ініціатив разом із своїми партнерами – Херсонською обласною організацією «Комітету виборців України» в рамках проекту «Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян Херсонської та Одеської областей в урядуванні».

До участі запрошуються представники громадських організацій, політичних партій, ЗМІ, мешканці Херсону.

Контактна особа: Василь Касьянов, телефон: 32-50-26. e-mail: cvu.office.ks[at]gmail.com.

Опубликовано на сайте: 2012-07-03