Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

10 липня 2012 р.Київ, Україна ІНФОРМАЦІЙНИЙ Семінар“Нові можливості для участі українських вчених у сфері соціально-економічних та гуманітарних наук в Сьомій Рамковій Програмі ЄС з досліджень та технологічного розвитку ”


ІНФОРМАЦІЙНИЙ Семінар

 “Нові можливості для участі українських вчених у сфері соціально-економічних та гуманітарних наук в Сьомій Рамковій Програмі ЄС з досліджень та технологічного розвитку ”

10 липня 2012 р.

Національний контактний пункт РП7 «Соціально-економічні та гуманітарні науки» при Центрі досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України, Національний інформаційний центр зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій та Національний контактний пункт РП7 «Дослідницькі інфраструктури»   спільно проводять на базі Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України у м. Києві Інформаційний семінар.

Головною метою семінару є поширення інформації про нові можливості участі у конкурсах 7-ї Рамкової Програми ЄС та сприяння розвитку наукового потенціалу у сфері соціально-економічних та гуманітарних наук в напрямку інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору.

Інформаційний семінар розрахований на участь у ньому передусім представників освітніх, науково-дослідних інституцій, представників громадських та інших недержавних організацій, МСП, державних органів влади та індивідуальних дослідників, які зацікавлені в ознайомленні з можливостями участі колективів України у 7-й Рамковій програмі ЄС у 2013 р., зокрема, з умовами підготовки та подачі проектних пропозицій в рамках відкритих конкурсів за соціально-економічною та гуманітарною тематикою.

Інформаційний семінар проводять координатори національних контактних пунктів  України, добре обізнані з правилами і процедурами Сьомої Рамкової програми, а також з практикою підготовки успішних проектів. Також передбачається надання відповідних консультацій з питань підготовки та подання заявок (див. програму заходу).

Інформаційний семінар відбудеться в Києві 10 липня 2012 року:

в Залі засідань Інституту економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України за адресою: бул. Шевченка, 60,  3-й поверх.

З огляду на обмежену кількість місць, просимо зареєструватися для участі у даному заході до 9 липня 2012 р. включно, надіславши копію Вашої реєстраційної форми на наступною електронною адресою:

НКП 7РП «Соціально-економічні та гуманітарні науки»

ЦДПІН ім. Г.М.Доброва НАН України

Ольга Кот                                                                                     olga.kot.jso@gmail.com

У разі виникнення будь-яких додаткових питань, будь ласка, звертайтеся за тел.: +380 067-981-31-88

Участь у семінарі є безкоштовною.

Просимо зауважити, що транспортні та інші витрати учасників не відшкодовуються.

Реєстраційна форма учасника

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Назва організації / посада

Тел./Факс

Електронна пошта

Опубликовано на сайте: 2012-07-08