Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

Використайте шанс знайти партнерів для підготовки спільного проекту у 7РП за напрямком інформаційно-комунікаційні технології


Автор: Ivan Kulchytskyy

Пропонуємо ефективний шлях використання ICT Proposers' Day, який буде проводитись Європейською Комісією 26-27 вересня у Варшаві. Цей інформаційний день є найбільш масштабною заходом ЄК для представлення деталей пріоритетів діючих та планованих конкурсів 7 Рамкової Програми у сфері ІКТ, а також чудовою нагодою прямого спілкування з сильними європейськими організаціями, які зацікавлені у підготовці нових проектних пропозицій.
Шановні колеги!
 
Веб-портал інформаційного дня у Варшаві надає у Ваше розпорядження ефективні інструменти налагодження комунікації із потенційними партнерами (зарубіжними організаціями), які зацікавлені у підготовці спільних проектів. Тобто, на практиці, навіть без виїзду до Польщі і безпосередньої участі у інфодні, Ви можете встановити контакти з європейськими організаціями, які готують проекти у сфері ІКТ. Однак, найкращим варіантом є пряма участь у інфодні.
 
Участь в інфодні на потребує сплати організаційного внеску організаторам заходу. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання. Вам необхідно зареєструватись на порталі інформаційного дня:
Якщо Ви раніше реєструвались на подібні інфодні, які проводились в минулі роки, то Ви можете просто використати дані попередньої реєстрації.
 
Після реєстрації Ви отримуєте доступ до списку учасників. Врахуйте, що даний список динамічно змінюється, оскільки постійно реєструються нові особи та організації.
 
На сайті заходу також передбачається організація спілкування в режимі форуму з обговорення проектних ідей.
Після завершення заходу на сайті інфодня Ви зможете знайти презентації представників ЄК та опис пропозицій учасників .
 
На даному інфодні проект Ideal-ist (http://www.ideal-ist.eu) організовує спеціальну брокерську сесію прямого спілкування (F2F brokerage event):
Особливістю даної сесії є те, що Ви маєте можливість домовитись про розмову за столиком з тією особою, яка Вас зацікавила. Для цього треба здійснити окрему реєстрацію на даній сесії та вказати сферу своїх зацікавлень.
 
Шановні учасники інформаційного дня!
 
Львівський центр науки, інновацій та інформатизації спільно з ГО "Агенція Європейських Інновацій" готові надати потенційним учасникам інформаційного заходу у Варшаві організаційно-логістичну та консультативну підтримку, а саме:
  • допомогу в оформленні віз (уточнення змісту запрошень для отримання мультивіз, а також оформлення групової візи для осіб, які проживають в областях, які обслуговуються Генеральним консульством Польщі у Львові);
  • організацію транспорту автобусом зі Львова та Варшави та доставка учасників з готелю до місця проведення заходу. Орієнтовний план: виїзду 25 вересня зі Львова зранку о 10.00,і повернення до Львова ранком 28 вересня;
  • допомогу у бронюванні у Варшаві недорогого готелю для проживання з 25 по 27 вересня, 2 ночі орієнтовно за 560 грн.на особу при двомісному розміщенні, тобто вартість однієї ночі для однієї особи складає в межах 280 грн. Учасники зможуть вибрати довільний варіант нічлігу в одному із трьох готелів, які розміщені один біля одного (https://www.starthotel.pl)
    вартість проживання у готелі учасники оплачують самостійно;
  • консультації з підготовки та розміщення на сайті інформаційного дня Ваших профілів та пропозицій;
  • консультації під час проведення заходу у Варшаві.
 
Вартість таких послуг складає 1200 грн. на особу, за умови, що для виїзду з нами до Варшави зареєструється не менше 20 учасників.
Порядок оплати та реквізити оплати будуть повідомлені на початку вересня після уточнення списку учасників.
Зараз ми Вам рекомендуємо в першу чергу зареєструватись на сайті заходу та розпочати оформлення візи для виїзду у Польщу.
Рішення щодо участі у груповому виїзді Ви можете прийняти в кінці серпня, якщо побачите, що це дає Вам реальні шанси на встановлення партнерства.
 
Якщо Ви плануєте скористатись нашими послугами, то необхідно нам надіслати окрему реєстраційну анкету. Анкети ми будемо приймати до 1-го вересня, але пропонуємо надсилати такі анкети швидше для планування виїзду.
 
ЗАВАНТАЖИТИ:
Заповнену анкету просимо надіслати до 1-го вересня 2012 року на мейл ivanppp@cstei.lviv.ua
Запитання і консультації – Іван Кульчицький
тел. 050 9292396, SKYPE ID - kulivan
 
ДОВІДКОВО.
Сторінка конкурсу 7РП за напрямком ІКТ
Перелік ІКТ пріоритетів на порталі ICT Proposers' Day
План дій з підготовки проектів
Перелік пріоритетів конкурсів ІКТ у табличній формі.
Сторінка ГО "Агенція Європейських Інновацій" у Facebook
http://www.facebook.com/InnoEU.UA
Обговорення проекту Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні
http://dknii.gov.ua/2010-09-27-06-54-32/105-2012-/817-2012-07-25-13-21-50

Опубликовано на сайте: 2012-07-30