Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

3.10, 17-18.10.2012. Запрошення до участі у заходах з енергозбереження та альтернативної енергетики у Львові та Варшаві


 Автор: Ivan Kulchytskyy

Зацікавленим організаціям та особам пропонується взяти участь у бізнес-конференції „Альтернативна і відновлювальна енергетика: технології, обладнання, практика їх використання та проекти розвитку" у м. Львові, 3 жовтня 2012р., а також у форумі "RENEXPO" у Варшаві 17-18 жовтня 2012р.
Шановні колеги!
 
Львівський центр науки, інновацій та інформатизації спільно з ГО "Агенція Європейських Інновацій" запрошують наукові центри, університети, інноваційні бізнес-структури, малі та середні підприємства, органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, активних вчених та винахідників, власників ОСББ та інших осіб взяти участь у запропонованих заходах.
 
Ці заходи пов’язані між собою тематично, але процедури їх організації і проведення є різними.
Безпосереднім організатором конференції у Львові є Львівський центр науки, інновацій та інформатизації , який проводить цю конференцію у співпраці з різними організаціями.
Організатором форуму RENEXPO у Варшаві є міжнародна група REECO (Renewable Energy Exhibition and Conference Group)
 
Тому для участі у конференції у Львові достатньо подати звичайну реєстраційну анкету українською мовою, а для участі у форумі у Польщі необхідно подати Ваші дані латинкою так, як у закордонному паспорті, а також назву Вашої організації англійською чи польською мовою. Також для виїзду у Польщі необхідна мати шенгенську чи польську національну візу.
 
Мета конференції у Львові:
Надати потенційним замовникам та організаціям, які зацікавлені у підготовці проектів у сфері альтернативної і відновлювальної енергетики об’єктивну інформацію про економічну ефективність пропонованих технологій та їх технічну досконалість.
 
Програма конференції буде формуватись відповідно до потреб учасників. Попередньо у нас є домовленість з Підкарпатським кластером відновлювальної енергетики (http://energia.rzeszow.pl) про участь у конференції у Львові 10-и представників кластеру.
 
Попередній формат конференції.
10.00 – Початок
10.00- 12.00 Перша сесія.
Технології енергоощадного будівництва, в т.ч. енергоефективні проекти, матеріали, використання теплових помп та інших технологій для обігріву.
12.00 -13.00 (перерва, дискусія)
13.00 -15.00 Друга сесія
Практичні приклади використання енергії сонця, вітру, біомаси для житлових будинків, фермерських господарств, бюджетних установ (лікарні, школи, дитячі садки), відпочинково-рекреаційних комплексів та інших бізнес-об’єктів
15.30 – 17.00 Третя сесія
Презентація Підкарпатського кластері відновлювальної енергетики
Дискусія по напрямки транскордонної співпраці у сфері альтернативної і відновлювальної енергетики.
 
Детальна програма конференції буде розіслана зареєстрованим учасникам після отримання тем виступів від усіх доповідачів.
 
Місце проведення.
Палац спорту "Україна" - вул. Мельника, 18, м. Львів

Організаційні аспекти участі:
Участь у конференції є безкоштовною. Учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом та проживанням у Львові. Для участі у конференції в якості слухача необхідно подати до 22 вересня заявку згідно форми, яка додається. Якщо ж Ви бажаєте виступити під час конференції, то просимо подати заявку з темою доповіді до 15 вересня 2012 року. Заявки просимо надсилати на електронну пошту info@cstei.lviv.ua з темою листа "заявка на участь у конференції 3 жовтня"

Контактна інформація:
Іван Кульчицький , тел.050 9292 396, Email: ivanppp@cstei.lviv.ua

Файл для завантаження:
 
  
Процедура реєстрації для участі у форумі "RENEXPO" у Варшаві 17-18 жовтня 2012р.
 
Шановні колеги!
Сайт форуму: http://www.renexpo-warsaw.com
 
Рекомендуємо звернути увагу на можливості для налагодження співпраці, які надає платформа RENEXPO у Варшаві 17-18 жовтня:

Відвідування виставки, огляд стендів (безкоштовно за умови попередньої реєстрації)

Участь у ролі слухача в різних форумах, під час яких учасники виставки детально представлятимуть свої пропозиції. Це форуми теплових помп, водної енергетики, біогазу, сонячної енергетики.

Бізнес-зустрічі, в ході яких Ви можете налагодити контакти з потенційними бізнес-партнерами із Заходу.
Ви можете домовитись про зустріч із зарубіжними партнерами, але прошу звернути увагу, що ці бізнес-зустрічі організовує сервісна компанія і для участі у бізнес-зустрічах слід заповнити окрему анкету.
Ви також можете відвідати платні професійні конференції.
 
 
Наша пропозиція щодо підтримки участі у даному форумі.
 
Ми можемо провести реєстрацію представників України, як окремої групи і отримати для Вас спеціальні коди, за якими Ви можете мати знижки при реєстрації на платні сервіси форуму.
Ми також надаємо консультаційну допомогу з оформлення віз таким чином, щоб Вам у консульстві Польщі надали мультивізу. Для учасників із сфери обслуговування Генерального консульства у Львові ми можемо надати допомогу у поданні документів у консульство у складі групи без необхідності особистої появи в консульстві.
Ми плануємо зарезервувати для групи недорогий зручний готель у Варшаві, а також замовити автобус зі Львова.
Учасникам групи буде також надаватись консультаційні підтримка під час поїздки у Варшаву і перебування на форумі RENEXPO.
Учасники групи зможуть також розмістити свої буклети та інші інформаційні матеріали на стенді Підкарпатського кластера відновлювальної енергетики, який є нашим партнером.
 
Вартість участі.
Ваші витрати складаються із витрат на проїзд і перебування у Львові; проїзд, проживання та харчування у Польщі, а також витрат на платні сервіси форуму RENEXPO.
Ви можете їхати самостійно власним чи іншим транспортом. У такому випадку ми надаємо Вам допомогу, пов’язану тільки із реєстрацією участі у форумі.
 
Якщо ж Ви вибираєте варіант виїзду разом із групою у орендованому автобусі, то тоді необхідно сплатити нам оргвнесок на покриття витрат нашого робочого часу пов’язаних із організацією поїздки та вартістю транспортних послуг.
Попередні розрахунки показують,що така вартість складатиме орієнтовно 1200 грн. при оплаті готівкою чи на рахунок СПД, або 1500 грн. при оплаті по перерахунку за угодою з ЛвЦНІІ.
Послуги, пов’язані з оформлення візи необхідно буде оплачувати додатково (це для учасників, які будуть оформляти візи у Львові). Тут ціна залежатиме від того, чи можете Ви претендувати на безкоштовну візу та від інших умов, які будуть уточнені в ході спілкування з учасниками.
Вартість проживання у Варшаві залежить від вибору варіанту проживання (одномісний чи двомісний номер) і знаходиться в межах від 250 до 600 грн. за одну ніч. У нас планується дві ночі на проживання з 16 по 18 жовтня.
 
План поїздки:
Виїзд зі Львова 16 жовтня о 10.00, Повернення у Львів 19 жовтня до 8.00 ранку.
 
Термін подання заявки.
Враховуючи необхідність оформлення віз, а також групової реєстрації, просимо надіслати нам Ваші реєстраційні дані для участі у RENEXPO до 11 вересня 2012 року включно на електронну пошту info@cstei.lviv.ua з темою листа "заявка RENEXPO"
 
Файл для завантаження:
 
Контактна інформація:
Іван Кульчицький , тел.050 9292 396, Email: ivanppp@cstei.lviv.ua
 

Опубликовано на сайте: 2012-09-05