Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

21-23 листопада 2012 року, Польща, м.Білий Сток, 6-й Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині" у м.Білий Сток


6-й Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині" у м.Білий Сток

Автор: Ivan Kulchytskyy

Основні акценти форуму ITMED 2012 – поширення досвіду створення та функціонування кластерів та технологічних парків у сфері біотехнологій і медицини, практичні аспекти використання нових технологій у медичних та оздоровчих закладах, підготовка нових міжнародних проектів, розвиток трансферу технологій та ширше залучення малих і середніх підприємств до впровадження новинок у медичній сфері.

Шановні колеги!
Щорічні форуми ITMED у Білому Стоку та Біловежі стали платформою спілкування та кооперації вчених, бізнесменів, менеджерів з  європейських країн, країн Східної Європи та Скандинавських країн.   
Цього року організатори форуму прагнуть розширити участь у форумі практикуючих лікарів, провідних медичних закладів, а також рекреаційно-оздоровчі осередки. Це дозволить збільшити  коло потенційних партнерів та клієнтів для представників сфери науки. Особливі сподівання покладаються на збільшення кількості малих і середніх підприємств для підтримки яких Європейська Комісія планує збільшити фінансування у діючих конкурсах та у наступній науково-технічній програмі Horizon 2020.
Під час форуму ITMED 2012 Ви зможете представити власні розробки та продукти, знайти партнерів для спільних проектів та бізнес-починань, ознайомитись із веденням бізнесу у польських технологічних парках, вивчити досвід організації інноваційної діяльності з метою втілення кращих практик в Україні. Форум надає учасникам можливості виступу під час сесії, представлення електронних плакатів (постерів) під час виставки, розміщення буклетів та інших інформаційних матеріалів на виставці, а також організації індивідуальних зустрічей потенційних партнерів.  

Львівський ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua)  та НДО "Агенція Європейських  Інновацій" (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua ) пропонують Вам взяти участь у 6-му Міжнародному форумі "Інноваційні технології в медицині", який буде проходити у місті Білий Сток/Польща з 21 по 23 листопада 2012 року.
Детальна інформація про тематику форуму, програму проведення, форми подання заявки та опису пропозиції до співпраці знаходяться в англомовних додатках до цього повідомлення (див. внизу сторінки). На Веб-сторінці форуму знаходяться інформаційні матеріали  англійською та польськими мовами. Передбачається, що доповіді та презентації форуму будуть здійснюватись англійською мовою.
Ви можете ознайомитись з інформаційними матеріалами попереднього форуму "Дні науки Польща-Схід", який проходив у травні 2012 року (фото  подій форуму та приклади постерів і презентацій) за посиланням:
Інформаційна сторінка форуму:
 
Львівський ЦНІІ та НДО "АЕІ" надають організаційно-технічну підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум. Вартість участі у складі делегації становить 1500 грн. Для учасників попередніх форумів ITMED та "Дні науки Польща-Схід" надається знижка у розмірі 20% за умови оплати готівкою за послуги підприємця-фізичної особи.
У цю вартість включено вартість інформаційно-організаційних робіт колективу ЛвЦНІІ,  надання консультацій з питань оформлення віз, допомогу у резервуванні готелів та інша необхідна організаційна підтримка. Для оплати ми оформляємо необхідні угоди, акти, рахунки. Проекти документів направлятимуться Вам електронною поштою для узгодження змісту з метою уникнення технічних труднощів при оплаті через органи держказначейства.

Графік виїзду делегації в Польщу.
Виїзд зі Львова 20 листопада  між 10.00 та 11.00 в залежності від графіку прибуття поїздів учасників. Повернення у Львів 23 листопада орієнтовно до 24.00. В залежності від часу виїзду з Білого Стоку та черги на кордоні приїзд групи у Львів може затриматись до  6.00 ранку 24 листопада.
Для участі у форумі у складі делегації необхідно заповнити реєстраційну анкету учасника групового виїзду у складі делегації та надіслати в ЛвЦНІІ на електронну адресу info@cstei.lviv.ua  до 22 жовтня 2012.
Організаційні аспекти представлення інформації на форум ITMED 2012.
Для того, щоб Ви могли представити на форумі свої пропозиції на розробки Вам необхідно надіслати польським організаторам форуму наступні інформаційні файли:
Реєстраційну анкету (це необхідно для  формування списку учасників та направлення учасникам запрошень для оформлення віз)
Короткий реферат виступу (це якщо Ви плануєте виступ з презентацією про науково-технічні пропозиції та можливі проектні ідеї)
Опис бізнес-пропозиції (з цією бізнес-пропозицією Ви також можете виступити на тематичному засіданні, це буде основою для налагодження бізнес-контактів)
Слайд презентації для демонстрації на LCD-моніторі
 
Примітка. Реферати виступів та описи бізнес-пропозицій будуть опубліковані в матеріалах форуму. Ви можете вибрати тільки один з варіантів представлення своїх пропозицій. Разом з тим Ви можете вибрати два варіанти представлення (реферат виступу та опис бізнес-пропозиції), але вони повинні мати різний зміст та акценти, відповідно до цільових груп кому Ви плануєте адресувати Вашу інформацію.
Фінансові аспекти поїздки та участі у форумі. Учасники сплачують
Оргвнесок для українських організаторів виїзду (1200 або 1500 грн. в залежності від форми оплати)
оргвнесок польським організаторам (стандартна ціна 100 євро або 400 злотих, для учасників групового виїзду встановлено спеціальну ціну у розмірі 250 злотих)
оплата проживання в готелі (три ночі з 20 по 23 листопада), ми плануємо резервувати готелі недалеко від місця проведення форуму.
Примітка. При сплаті вищевказаних сум організатори забезпечують харчування учасників під час форуму та участь у спільних банкетах.

Опубликовано на сайте: 2012-09-25