Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

21 листопада 2012 року в приміщенні Львівської філії університету. III Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті» (СІТЕМ-2012)


Автор: Olena Klyuchyk 

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у конференції, яка відбудеться 21 листопада 2012 року в приміщенні Львівської філії університету.
З метою обміну досвідом між українськими закладами освіти, науково-дослідними інститутами, підприємствами і фірмами, Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет» (http://lviv.e-u.in.ua/) на базі кафедри математики та комп’ютерних дисциплін проводить щорічну всеукраїнську науково-практичну конференцію «Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті» (СІТЕМ-2012).
 
Тематика конференції (секцій):
· моделювання інформаційних, економічних і соціальних процесів;
· основи ІТ-навчання, підготовка та перепідготовка ІТ-спеціалістів, менеджмент технічних проектів;
· інноваційні комп’ютерні технології, прикладні додатки та інтелектуальні методи.
 
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
 
Матеріали на конференцію просимо надсилати до 11 листопада 2012 р. електронною поштою conf_eu_lviv@ukr.net (в рядку subject потрібно вказати: сonf) або за адресою: 79019, Україна, Львів, вул. С.Кушевича, 5, Львівська філія Європейського університету.


Опубликовано на сайте: 2012-11-12