Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

Навчання та Підвищення Кваліфікації Членів Комітету з Конкурсних Торгів


Автор: Olena Klyuchyk 

Львівський державний центр науки, інновацій та інформатизації запрошує Вас пройти навчання та підвищення кваліфікації фахівців у сфері державних закупівель.
Листом від 15.10.2012 № 3305-07/38585-12 Мінекономрозвитку надало дозвіл ДП «Львівський  державний  центр науки, інновацій та інформатизації» до набрання чинності наказу «Про деякі питання проходження навчання спеціалістів у сфері здійснення закупівель та підвищення кваліфікації» проводити навчання по Навчальній програмі, що розроблена та затверджена на підприємстві.
 
Згідно зі ст. 11 Закону України "Про здійснення державних закупівель" голова та секретар комітету з конкурсних торгів повинні пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Таке навчання можуть пройти також інші члени комітету з конкурсних торгів. Підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель здійснюється не рідше одного разу кожні два роки.
 
 Програма курсу навчання/підвищення кваліфікації спеціалістів передбачає розгляд теоретичних та практичних питань щодо здійснення процедур закупівель, державного регулювання та контролю у сфері закупівель, основних вимог щодо укладення та виконання договору про закупівлю, відповідальності за порушення вимог Закону, аналіз нововведень в законодавстві про держзакупівлі та інші актуальні питання. Слухачі матимуть можливість отримати відповіді та практичні поради на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки документації конкурсних торгів, її вимог та умов щодо конкретного предмету закупівлі.
 
Лекційні та практичні заняття на курсах ведуть фахівці з державних закупівель, які мають великий практичний досвід роботи у сфері державних закупівель, а також посадові особи органів, які здійснюють контроль у сфері державних закупівель. Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікати, встановленого зразка.
 
курси  базового навчання у сфері державних закупівель
  (найближчий термін проведення - 13-16 листопада 2012 року)
  програма розрахована на 4 дні (40 год.) – вартість навчання одного слухача –1300,00 грн.
 
курси підвищення кваліфікації у сфері державних закупівель
(найближчий термін проведення – 13-14 листопада 2012 року)
програма розрахована на 2 дні (16 год.)– вартість навчання одного слухача –750,00 грн.
До вартості навчання/підвищення кваліфікації включено: комплексні обіди, кава-брейки, підбірка нормативно-правових та методичних матеріалів, CD з нормативно-правовою базою.

Заняття проводяться ЩОМІСЯЧНО відповідно до формування груп.
  Також проводяться виїзні семінари на базі підприємства замовника.

Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, факсом за номером:
(032) 252-34-01,  (032) 242-07-26095 833 34 62 або е-mail:muha@cstei.lviv.ua
З усіх питань щодо проходження навчання звертайтеся за телефонами:0674435980, 0506994658
 

Опубликовано на сайте: 2012-11-12