Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

20-21 грудня 2012 року у м. Києві відбудеться VI Міжнародний форум “Трансфер технологій та інновації: інноваційний розвиток та модернізація економіки України”


Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України спільно з Німецьким Товариством Технічного Співробітництва та за участю представників центральних органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, наукових установ, неурядових організацій, вітчизняних та іноземних фахівців заплановано проведення 20-21 грудня 2012 року у м. Києві на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” VI Міжнародного форуму “Трансфер технологій та інновації: інноваційний розвиток та модернізація економіки України” (далі -Форум).

Проведення Форуму сприятиме вирішенню проблем реалізації інноваційної політики, забезпечить поширення досвіду та знань у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій, використання інновацій для модернізації української економіки та сприятиме налагодженню відносин між різними інституціями, владою і бізнесом.

За результатами тематичних секцій заплановано підготувати аналітичні матеріали щодо стану, проблем та шляхів формування, реалізації інноваційної політики та вироблення відповідних рекомендацій. Доповіді учасників Форуму будуть видані окремим збірником.

Держінформнауки запрошує взяти участь у Форумі, визначити від установи виступаючих. Кандидатури учасників у запланованому заході та, в разі наявності, текст доповіді (тривалість – до 15 хвилин) просимо надати до 05 грудня 2012 року в електронному вигляді на адресу: е-mail v_shalkievich@dknii.gov.ua

З пропозиціями та запитаннями щодо проведення Форуму звертатися за тел./факс (044) 287 82 02 та 287 82 16.

invest-koda

Опубликовано на сайте: 2012-12-13