Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

16-19 квітня 2013 року, Польща, Сувалки, 7-й Міжнародний форум "Дні науки і технологій Польща Схід",


Автор: Ivan Kulchytskyy 

Участь у форумі – це чудова нагода знайти партнерів та інвесторів для спільних дослідницьких, інноваційних та бізнес проектів у сфері охорони здоров’я (HEALTH), охорони навколишнього середовища (ENVIRONMENT), інформаційно-комунікаційних технологій (ICT), енергетики, в т.ч. відновлювальної (ENERGY), нових матеріалів і процесів (NEW MATERIALS AND PROCESSES), а також проектів розвитку співпраці між територіями та організаціями в рамках програм транскордонної співпраці та програм Східного Партнерства.
Шановні колеги!
 
Щорічні форуми Дні науки "Польща-Схід" у Білому стоку, Біловежі та Варшаві стали платформою спілкування та кооперації вчених, бізнесменів, менеджерів з  європейських країн, країн Східної Європи та скандинавських країн.   
 
Цього року до організації форуму долучився новостворений науково-технологічний парк в Сувалках. Це місто знаходиться на відстані 125 км. від Білогостоку на півночі Польщі.
 
Організатори форуму прагнуть розширити число учасників за рахунок інноваційних фірм. Форум стане важливим етапом підготовки наукових та бізнесових команд країн Східної Європи до конкурсів нової європейської науково-технологічної програми HORIZON 2020.
 
Під час форуму у Сувалках  Ви зможете представити власні розробки та продукти, знайти партнерів для спільних проектів та бізнес-починань, ознайомитись із веденням бізнесу у польських технологічних парках, вивчити досвід організації інноваційної діяльності з метою втілення кращих практик в Україні.
Форум надає учасникам можливості публікації матеріалів у каталозі форуму, виступу під час тематичних сесій, представлення електронних плакатів (постерів) під час виставки, розміщення буклетів та інших інформаційних матеріалів на виставці, а також проведення індивідуальних зустрічей потенційних партнерів.  
 
 
Львівський ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua)  та НДО "Агенція Європейських  Інновацій" (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua ) пропонують Вам взяти участь у
7-му Міжнародному форумі "Дні науки "Польща-Схід", який буде проходити у Польщі у місті Сувалки з 17 по 19 квітня 2013 року.
 
Детальна інформація про тематику форуму, програму проведення, форми подання заявки та опису пропозиції до співпраці знаходиться в англомовних додатках до цього повідомлення (див. внизу сторінки). На Веб-сторінці форуму знаходяться інформаційні матеріали  англійською та польськими мовами. Передбачається, що доповіді та презентації форуму будуть здійснюватись англійською мовою.
Ви можете ознайомитись з інформаційними матеріалами попереднього форуму "Дні науки Польща-Схід", який проходив у травні 2012 року (фото  подій форуму та приклади постерів і презентацій) з посиланням:
Головна інформаційна сторінка форуму 2013:
 
Львівський ЦНІІ та НДО "АЕІ" надають організаційно-технічну підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум. Вартість участі у складі делегації становить 1800 грн. Для учасників попередніх форумів ITMED та "Дні науки Польща-Схід" надається знижка у розмірі 20% за умови оплати готівкою за послуги підприємця-фізичної особи.
У цю вартість включено вартість проїзду за маршрутом Львів-Сувалки-ЛЬвів, інформаційно-організаційні роботи колективу ЛвЦНІІ,  надання консультацій з питань оформлення віз, допомогу у резервуванні готелів та інша необхідна організаційна підтримка. Для оплати ми оформляємо необхідні угоди, акти, рахунки. Проекти документів направлятимуться Вам електронною поштою для узгодження змісту з метою уникнення технічних труднощів при оплаті через органи держказначейства. Проживаня в готелі у Польщі учасники оплачують самостійно.
Просимо врахувати, що організований виїзд відбудеться за умови, якщо число учасників делегації буде не менше 20 осіб.
 
Орієнтований графік виїзду делегації в Польщу.
Виїзд  16 квітня між 9.00 та 10.00  в залежності від графіку прибуття поїздів учасників. Повернення у Львів 20 квітня орієнтовно до 3 год ночі. В залежності від часу виїзду з міста Сувалки та черги на кордоні приїзд групи у Львів може затриматись до  6.00 ранку 20 квітня.
Логістика виїзду буде ще узгоджуватись безпосередньо із зареєстрованими учасниками.
 
Для участі у форумі у складі делегації необхідно заповнити реєстраційну анкету учасника групового виїзду у складі делегації та надіслати в ЛвЦНІІ на електронну адресу info@cstei.lviv.ua  до 11 березня 2013.
 
Організаційні аспекти представлення інформації та реєстрації у польських організаторів форуму:
 
Для того, щоб Ви могли представити свої пропозиції на розробки на форумі Вам необхідно надіслати польським організаторам форуму наступні інформаційні файли:
Реєстраційну анкету (це необхідно для  формування списку учасників та направлення учасників запрошень для оформлення віз)
Короткий реферат виступу (це якщо Ви пануєте виступу з презентацією про науково-технічні пропозиції та можливі проектні ідеї).
Опис бізнес-пропозиції (з цією бізнес-пропозицією Ви також можете виступити на тематичному засіданні, а також це буде основою для налагодження бізнес-контактів)
Слайд презентації для демонстрації на LCD-моніторі
 
Примітка. Реферати виступів та описи бізнес-пропозицій будуть опубліковані в матеріалах форуму. Ви можете вибрати тільки один з варіантів представлення своїх пропозицій. Разом з тим Ви можете вибрати два варіанти представлення (реферат виступу та опис бізнес-пропозиції). але вони повинні мати різний зміст та акценти, відповідно до цільових груп кому Ви плануєте адресувати Вашу інформацію. Пізніше Ви можете використовувати ці матеріали як  публікації у зарубіжних виданнях з метою звітів чи іншої потреби.
 
Фінансові аспекти поїздки та участі у форумі. Учасники сплачують
Оргвнесок для українських організаторів виїзду (1440 або 1800 грн. в залежності від форми олпати)
оргвнесок польським організаторам (стандартна ціна 100 євро або 400 злотих, для учасників групового виїзду встановлено спеціальну ціну у розмірі 250 злотих)
оплата проживання в готелі (три ночі з 16 по 19 квітня), ми плануємо резервувати готелі недалеко від місця проведення форуму.
Примітка. При сплаті вищевказаних сум організатори забезпечують харчування учасників під час форуму та участь у спільних банкетах.
 
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
 
Візові питання
Польські консульства тепер вимагають обов’язково особистої явки.
Веб-адреси консульств Виможете знайти за посиланням
Також врахуйте, що на сайті консульств чи у візових центрах необхідно зареєструватись днів за 35-40 до подання документів, оскільки візових заявок подається достатньо багато.
Якщо Ви плануєте поїхати на форум, то можете уже реєструватись зазделегідь, оскільки  дату виїзду відома, а також використайте наступні дані організації від якої Ви отримаєте запрошення
Організація: Stowarzyszenie Innowacyjna Polska Wschodnia
ul. Gen. Władysława Andersa 5, lok. 303, 15-124 Białystok, tel./fax: +48 85 675 00 95,
e-mail: dnt2013@ipw.org.pl  Web: www.ipw.org.pl
Контактна особа: Marlena Suchcicka, Specjalista ds. Promocji i Rozwoju,
tel./fax: +48 85/675 00 95, mob.: +48 728 958 050,
e.mail:
m.suchcicka@mwci.eu,
 
Таким чином Ви можете реєструватись для подання документів  у візовому центрі чи на сайті  консульства і чекати на оригінал запрошення з Польщі.
 
Консультації в Україні за телефонами:
050 9292396, - Іван Кульчицький, заступник директора ЛвЦНІІ.
095 0364383 - Алла Глібова, менеджер ЛвЦНІІ 
 
 

Опубликовано на сайте: 2013-02-27