Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

16 травня 2013 року у Києві. Нанотехнології, передові матеріали та нові виробничі технології у новій програмі ЄС HORIZON 2020


Нанотехнології, передові матеріали та нові виробничі технології у новій програмі ЄС HORIZON 2020, м.Київ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі інформаційного дня "Нанотехнології, передові матеріали та нові виробничі технології у новій програмі ЄС HORIZON 2020", який проходитиме у Києві 16 травня 2013 року в Інституті надтвердих матеріалів НАН України ім.В.М.Бакуля.
Інформаційний день проводиться за підтримки двох проектів 7РП:
START "Розвиток співпраці Україна-ЄС в області надтвердих матеріалів", координатор проекту –  Інститут надтвердих матеріалів НАН України ім.В.М.Бакуля;
BILAT-UKR*AINA "Enhancing the BILATeral S&T Partnership with UKRraine *Advanced INnovative Approach", координатор проекту –  Centre for Social Innovation, Austria. 

Основні цілі інформаційного дня: 
  • Надати українським вченим, винахідникам, інноваційним фірмам, фінансовим та консалтинговим структурам інформацію про розвиток співпраці Україна-ЄС за напрямком NMP 7 РП ЄС.
  • Представити структуру та основні особливості  нової програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій HORIZON 2020  в т.ч. роль і місце у цій програмі тематичного пріоритету "Нанотехнології, передові матеріали та нові виробничі технології". 
  • Представити можливості проекту BILAT-UKR*AINA щодо розвитку співпраці Україна-ЄС у сфері досліджень та інновацій. 
  • Обговорити перспективи створення Української технологічної платформи "Передові матеріали та їх використання в Україні".
Формат роботи інформаційного дня:
  • доповіді представників проектів START та  BILAT-UKR*AINA; 
  • доповіді експертів від національних контактних пунктів 7РП в Україні; 
  • презентації науково-технічного і проектного потенціалу учасників інфодня;
  • обговорення планів спільних дій щодо підготовки проектних пропозицій до програми HORIZON.
Організаційні аспекти інформаційного дня:
Участь в інформаційному дні є безкоштовною. Учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом та проживанням у Києві.
Для участі в інформаційному дні необхідно надіслати до 13 травня  на Email: Olga.V.Mashkova@gmail.com заявку згідно форми, яка додається. 

Місце  та регламент проведення інформаційного дня:
16 травня  – 10.30-17.00, реєстрація з 10.00, Київ, вул. Автозаводська 2, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України, корпус 2 кім. 301 .

Проїзд:
від метро Лукянівська тролейбус, маршрутка №18 до зупинки «Куренівський ринок»;
від метро Оболонь трамвай № 11 до зупинки «Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля»

Контактна інформація:
Робоча група проекту START, секретар проекту Євдокимова Ольга В’ячеславівна
тел.: 044 430 81 52 begin_of_the_skype_highlighting БЕСПЛАТНО 044 430 81 52 end_of_the_skype_highlighting,  Email: Olga.V.Mashkova@gmail.com 
НДО "Агенція Європейських Інновацій", Президент Кульчицький Іван Іванович,
тел.: 050 92 92 396 begin_of_the_skype_highlighting БЕСПЛАТНО 050 92 92 396 end_of_the_skype_highlighting, Email: ivanppp@cstei.lviv.ua 

Додатки:

З повагою, Оргкомітет інформаційного дня. 

Опубликовано на сайте: 2013-05-08