Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

2 жовтня 2013, Львів, Міжнародна Бізнес-конференція «Розвиток транскордонної співпраці у сфері відновлювальної енергетики»


Конференція відбувається в рамках осіннього Міжнародного будівельного форуму і присвячена практичним аспектам впровадження енергозберігаючих заходів з використанням альтернативних та відновлювальних джерел енергії.

Мета – надати об’єктивну інформацію про економічну ефективність пропонованих технологій та їх технічну досконалість потенційним замовникам та організаціям, які зацікавлені у підготовці проектів у сфері альтернативної і відновлювальної енергетики.
Конференція відбувається в рамках осіннього Міжнародного будівельного форуму і присвячена практичним аспектам впровадження енергозберігаючих заходів з використанням альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Особлива увага буде надаватись прикладам успішної реалізації передових технічних та організаційно технічних рішень. 
З матеріалами минулорічної  конференції Ви можете ознайомитись за посиланням
Організатор конференції:
ГО «Агенція Європейських Інновацій» (АЕІ)

ГО АЕІ має досвід виконання та реалізації різних міжнародних проектів, в т.ч. проектів
7 Рамкової Програми ЄС, МФВ "Відродження" та інших донорських організацій. 
У жовтні 2013 року АЕІ розпочинає виконання польсько-українського проекту FARADAY,
№ PBU/0625/11 у рамках програми транскордонної співпраці "Польща-Білорусь-Україна".
Попередній регламент конференції.
09.45 – 10.00 Реєстрація
10.00 –12.00 Перша сесія. Плани і проекти на рівні окремого міста. 
Досвід міста Городок Львівської області у впровадженні енергоощадних заходів на рівні малого міста, в т.ч. з використанням  джерел альтернативної і відновлювальної енергетики.
Проект еко-енергетичного мікрорайону – площадка впровадження нових технологій альтернативної і відновлювальної енергетики у Підкарпатському воєводстві Республіки Польща.
Досвід інших міст України та європейських країн.
Плани і перспективні проекти
12.00 –13.00 (перерва, спілкування)
13.00 –14.30  Друга сесія
Практичні приклади використання енергії сонця, вітру, біомаси  для житлових будинків, фермерських господарств,  бюджетних установ (лікарні, школи, дитячі садки), відпочинково-рекреаційних комплексів  та інших бізнес-об’єктів.
Бар’єри на шляху впровадження нових технологій альтернативної і відновлювальної енергетики.
15.00 – 16.00 Третя сесія. Презентації перспективних технологій та проектів.
16.00 – 16.30 Дискусія про напрямки транскордонної співпраці у сфері альтернативної і  відновлювальної  енергетики.
Детальна програма конференції буде розіслана зареєстрованим учасникам після отримання тем виступів від усіх доповідачів.
Місце проведення. 
Палац спорту "Україна" - вул. Мельника, 18, м. Львів

Організаційні аспекти участі:
Участь у конференції є безкоштовною. Учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом та проживанням у Львові.
Для участі у конференції  в якості слухача необхідно подати заявку до 25 вересня.
Якщо ж Ви бажаєте виступити під час конференції, то  просимо подати заявку з темою доповіді до 20 вересня 2013 року.
Всі заявки подаються в режимі онлайн за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/12KzEuwiG7iDNavAZPA1ISZlBWnZRyl1cvrzD0HCdwpU/viewform
Контактна інформація:
Олесь Кульчицький , email: o.kulchytskyy@gmail.com, тел.095 9388233.  
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ FARADAY
Цілі і заходи проекту повністю відповідають першому пріоритетному завданню регіональної програми інноваційного розвитку Львівської області, а саме просуванню та впровадженню енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєнню альтернативних та відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) та запровадженню екологічно безпечних виробництв. 
Партнери проекту з Польщі:
аплікант - Ряшівська агенція регіонального розвитку
партнер 1 -  Кластер "Підкарпатська екоенергетика" 
Тривалість проекту – 18 місяців. 
Проект є симетричним і в рамках проекту планується створити в Підкарпатському воєводстві та на Львівщині  по одному консультаційному пункту з використання ВДЕ; розробити та наповнити корисною інформацією тримовний портал як комплексне транскордонне джерело знань про ВДЕ; провести аналіз потенціалу ВДЕ у контексті транскордонної співпраці Польща-Україна в двох сусідніх регіонах; підготувати та видати українською та польською мовами практичний посібник розвитку ВДЕ, включаючи приклади кращих практик;  організувати у кожній країні по три тематичні семінари і по дві конференції для цільових груп та кінцевих бенефіціантів;  організувати навчальні візити до Польщі та до України; провести по одній виставці практичних рішень у сфері ВДЕ у Польщі та в Україні. 
Очікується що результати проекту будуть корисними для розвитку нового інноваційного сектору економіки на Львівщині та будуть сприяти підвищенню рівня енергетичної самодостатності області. Проект також буде корисним для громад міст і сіл які планують реалізувати енергоефективні заходи. 
Навчально-практичні курси «Правовий захист об’єктів інтелектуальної власності та основи інноваційного менеджменту»

Опубликовано на сайте: 2013-09-13