Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

1-го жовтня 2013 p. у Київському Будинку Актора «КОНЦЕРТ «ЄС МУЗИКА» У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ»


До Міжнародного Дня Музики заслужений артист України, скрипаль Кирило СТЕЦЕНКО презентує програму «ЄС МУЗИКА».

1-го жовтня у Київському Будинку Актора прозвучать твори геніїв європейського скрипкового мистецтва: Кореллі (Італія), Рамо (Франція), Баха (Німеччина), Моцарта (Австрія), Венявського (Польща), Бартока (Угорщина), Дініку (Румунія) та Скорика (Україна).

Символічним актом імпрези стане виконання попурі на теми гімнів України та європейських країн в обрамленні гімну ЄС.

kst.jpgУ концерті беруть участь лауреат Міжнародного конкурсу «Вівальді-333» Ксеня СТЕЦЕНКО (скрипка) та дипломант міжнародних конкурсів Наталя СТРОЧАН (фортеп’яно).

Кирило СТЕЦЕНКО та програма «ЄС МУЗИКА» чекають на вас 1-го жовтня (вівторок), у Київському Будинку Актора, о 19 год. Каси працюють з 17 год. Адреса: Ярославів Вал, 7. Сторінка у фейс-буці «ЄС МУЗИКА».


Замовлення квитків на концерт скрипаля Кирила СТЕЦЕНКА "ЄС МУЗИКА" за тел.: (097) 484-2577 . Адреса: Київ, Метро "Золоті Волота", вул. Ярославів Вал, 7. Каса Будинку Актора працює з 17.00 до 19.00 (у будні).

Для довідок! Вартість квитків: від 30 до 100 грн.

Опубликовано на сайте: 2013-09-26