Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

Прес-конференція за результатами серії круглих столів на тему : “Криза в Україні: джерела її виникнення та шляхи подолання”


Анонс:
Прес-конференція за результатами серії круглих столів на тему : “Криза в Україні: джерела її виникнення та шляхи подолання”. З метою сприяння проведенню економічних, соціальних та інституційних реформ в Україні, Оргкомітет та учасники Круглих столів планують довести до ЗМІ результати обговорення експертним колом кризової ситуації та рекомендації країні щодо виходу з неї. Учасниками діалогу стали провідні вітчизняні експерти: вчені, керівники аналітичних структур, громадські діячі, представники міжнародних компаній. Чинники кризових процесів в економіці, очевидні для експертного середовища, неодноразово ігнорувалися попередніми урядами, що призвело до тяжких економічних, територіальних та суверенних втрат. Викликає тривогу, що й теперішнє керівництво України звертає не достатньо уваги на ці небезпечні процеси. Учасники прес-конференції: Станіслав Григорський, президент Європейської економічної палати (EEIG) в Україні; Євген Копатько, директор компанії "Research & Branding Group"; Ігор Макаренко, директор Інституту еволюційної економіки; Юрій Щірін, директор Агентства індустріального маркетингу; Павло Ілляшенко, керуючий активами КУА “Кінто”. Співорганізатори: Європейська Економічна Палата (EEIG) в Україні, Інститут еволюційної економіки (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Потрібна акредитація. Телефон: (044) 200-1040, info@eeig.com.ua.

Опубликовано на сайте: 2014-08-06