Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

6 листопада 2014 року. Семінар "Відкриті інновації – новий інструмент управління глобальною конкурентоздатністю підприємства"


Відкриті інновації – новий інструмент управління глобальною конкурентоздатністю підприємства

для підприємств, університетів, державних установ

Мережа Відкритих інновацій створює колосальні можливості для всіх  її учасників, але найбільший виграш у тих, хто зможе краще цим скористатися

В Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) в рамках програми TEMPUS реалізується міжнародний проект: “Інноваційні Лабораторії: використання відкритої інноваційної навчальної платформи та дослідницької діяльності в навчанні підприємств з метою активізації їхніх інноваційних потенціалів через співпрацю з університетами постсоціалістичних суспільств” (ІННОЛАБ). Одним з напрямів цього проекту є створення для підприємств і університетів Київського регіону віртуальної платформи відкритих інновацій /http://platform-ml.innolabs.org/. Цей формат повинен сприяти кооперації підприємств, університетської науки, та суспільства заради комерціалізації технологічних і організаційних інновацій з метою посилення міжнародної конкурентоздатності вітчизняних підприємств.

ІННОЛАБ разом з Київською торгово-промисловою палатою організує семінар

Відкриті інновації – новий інструмент управління глобальною конкурентоздатністю підприємства

Для участі в семінарі запрошуються представники підприємств і наукових організацій університетів м. Києва з метою ознайомлення з концепцією відкритих інновацій, відповідним управлінським інструментарієм інноваційного менеджменту та з порядком набуття статусу резидента зазначеної віртуальної платформи відкритих інновацій. В роботі семінару бере участь департамент інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН України і управління промисловості та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації.

Семінар відбудеться 6 листопада 2014 року, початок 15-00

у приміщенні Київської торгово-промислової палати, вул. Б.Хмельницького 55

Реєстрація для участі в семінарі: http://goo.gl/forms/CRMufRlqqL

Довідки і реєстрація: (044) 425-60-42, (098) 333-26-91 – Колосова Ніна Василівна

Листування: kolosova@ukma.kiev.ua

Опубликовано на сайте: 2014-10-24