Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

26 листопада 2015 р.о 9:00. Київ. НСК Олімпійський, зал "Хол Чемпіонів". Щорічний Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ»


 
Щорічний Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ» традиційно виступає майданчиком для розвитку польсько-українських торгово-економічних стосунків, комерційної співпраці та інвестування.

Форум буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Спікери: представники урядів обох країн, банківських установ, європейських фінансових фондів, польських сертифікаційних установ, спеціальних економічних зон, міст Варшави, Кракова, Гданська, Любліна.

Тематика: у рамках форуму Ви зможете не тільки дізнатись про останні тенденції та специфіку налагодження експорту через Польщу до ЄС, відкритт...я та ведення бізнесу в Польщі, але і матимете можливість налагодити корисні контакти із представниками влади та бізнесу, знайти партнерів чи додаткові можливості для фінансування Вашого експортоорієнтованого бізнесу.

До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.

Час проведення: 26 листопада 2015 року з 09:00 до 18:00.

Місце проведення: НСК Олімпійський, зал "Хол Чемпіонів" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

Програма, умови участі та реєстрація доступні за посиланням
http://eucon.ua/uk/1-ukrayins-ka-iii-mizhnarodnij-forum-pol-s-kij-biznes-den/

Опубликовано на сайте: 2015-11-07