Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

20 жовтня 2016 об 11.00 Vodafone Україна та NDI Foundation запрошують керівників технологічних компаній на експертну зустріч Tech Today Hub «Надихаючі інновації».


Tech Today Hub є національним майданчиком підтримки розвитку інновацій та переходу України до технологічної економіки.

20 жовтня об 11.00 Vodafone Україна та NDI Foundation запрошують керівників технологічних компаній на експертну зустріч Tech Today Hub «Надихаючі інновації».
Під час зустрічі у експертному середовищі ми обговоримо кращі практики з управління інноваціями.
Як шукати та розвивати інновації в корпорації для запуску нових продуктів, послуг та покращення ефективності процесів. Як за рахунок впровадження інновацій підвищити конкурентоспроможність компанії.
Програма заходу:
11.00-11.20 Ігорь Пеер, запрошений експерт NDI Foundation, Член Ассоціації підприємців Ізраіля, засновник ізраільського інкуб...атору Open innovation Incubator «Be Next IT», ініціатор міжнародної стартап школи “Sikorsky Challenge»
«Інноватика в корпорації: системні кроки впровадження інновацій. Успішний досвід провідних економік світу»
11.20 – 11.40 Ольга Крупська, президент NDI Foundation, неурядової організації, що займається підтримкою впровадження наукоємних інновацій. Співорганізатор Tech Today Hub - платформи для об'єднання науки та бізнесу.
«Систематизація нових знань. Дієві інструменти оцінки та розвитку наукоємних інновацій у бізнесі»
11.40 – 12.00 «Успішний світовий досвід Vodafone з впровадження інновацій»
12.00-14.00 Інноваційні кейси. Досвід провідних компаній.
«Розвиток та впровадження інновацій: від ідеї до успішного проекту»

Участь у зустрічі дасть можливість обмінятися успішним досвідом впровадження інноваціями, обговорити власний інноваційний кейс, отримати практичні навички управління інноваційним процесом, отримати нові знання щодо практик інноваційного мислення, інструментів аналізу ситуації та прийняття рішень у інноваційних проектах. На практиці будуть розглянуті реальні кейси управління інноваційними проектами.
 Опубликовано на сайте: 2016-10-07