Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранты и конкурсы

СПІЛЬНИЙ КОНКУРС НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ТА ПОЛЬСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК 2012–2014


 

30  червня  2011 

 

Національна академія наук (НАН) України та Польська академія наук (ПАН) на підставі укладеної між ними Угоди оголошують конкурс українсько-польських проектів на 2012–2014 рр.  

 

Умови конкурсу

До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці ПАН.

Узгоджені заявки подаються: українськими співкерівниками проектів – до НАН України українською та англійською мовами; польськими співкерівниками проектів – до ПАН.

Форма подання заявокдодається.

 

До участі у конкурсі не допускаються:

- проекти, які подані на конкурс після закінчення визначеного терміну конкурсу;

- проекти, які оформлені не за правилами;

- неузгоджені проекти;

- проекти, які подані тільки однією стороною.

 

Допущені до конкурсу заявки проходять паралельно незалежну експертизу. Експертизу проектів з українського боку здійснює НАН України, з польського боку - ПАН. Розгляд заявок здійснюється кожною із сторін самостійно відповідно до власних правил. Інформація про проходження експертизи – конфіденційна.

Підсумки конкурсу підводяться Сторонами спільно на підставі результатів експертизи та у відповідності до обсягу встановленої квоти обміну.Рішення про підтримку відібраних проектів затверджується розпорядженням Президії НАН України.Результати конкурсу будуть підведені в грудні 2011 року. Затверджений список українсько-польських дослідницьких проектів, які будуть реалізовуватись в рамках Угоди про наукове співробітництво між Національною академію наук України і Польською академією наук у зазначений період, буде опублікований на веб-сайті НАН України  (http://www.nas.gov.ua/)

Фінансування проектів здійснюється кожною установою-партнером окремо в рамках бюджетних програм установ.

Обмін вченими для проведення дослідницької роботи в рамках затвердженихпроектів здійснюється за встановленою квотою обміну.

Терміни подання заявок

Заявки в НАН України приймаються до 30 вересня 2011 р.

Заявки для участі в конкурсі з української сторони, підготовлені відповідно до встановлених НАН України форм, слід направляти разом із супровідним листом на ім’я начальника Відділу міжнародних зв’язків Президії НАН України Мякушка Сергія Васильовича за адресою:  01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зв’язків Президії НАН України. Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати на адресу: petrushenko@nas.gov.ua).

 

Довідки за телефоном 234 37 28 (Петрушенко Г.Г.)

Опубликовано на сайте: 2011-08-08

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО