Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранты и конкурсы

Підготовка проектів для участі у нових конкурсах 7-ої Рамкової Програми ЄС


Ivan Kulchytskyy 
Представлено заходи та інструменти інформаційної підтримки проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”, який виконується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Шановні колеги!
 
Літом 2012 року будуть оголошені нові конкурси 7-ої Рамкової Програми ЄС. Для більшості тематичних напрямків це будуть останні конкурси 7РП. Сума ще невикористаного бюджету 7РП складає майже 10 млд. євро, відповідно бюджети конкурсів є значними.

Ми рекомендуємо Вам уже зараз розпочати підготовку міжнародних проектів, а саме
  1. Ознайомитись з новими робочими програмами конкурсів.
  2. Сформувати проектні та дослідницькі профілі за вибраними тематичними напрямками 7РП, які передбачено фінансувати відповідно до нових робочих програм.
  3. Проаналізувати наявні у Вас міжнародні контакти з точки зору можливостей сформувати міжнародні консорціуми.
  4. Представити наявним та потенційним партнерам Ваші можливості виконання науково-дослідних робіт за тематиками, які планується фінансувати у нових конкурсах 7РП.
  5. Активно підтримувати комунікацію з партнерами та використовувати наявні інструменти підтримки участі (мережу національних контактних пунктів, сервіси Cordis та інших інформаційних систем)
  6. Ознайомитись з інформаційними публікаціями проекту Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”, який виконується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та взяти участь у заходах проекту в Донецьку, Харкові та Львові. На заходах та в публікаціях проекту будуть оперативно представлятись актуальна інформація щодо тематик конкурсів, правил участі, пошуку партнерів, а також надаватись особисті консультації та відповіді на запитання.
 
Запрошуємо організації, які уже виконують проекти 7РП, надсилати опис своїх проектів для поширення інформації про успішні приклади, а також повідомляти про труднощі, які виникають в процесі виконання проектів з метою підготовки пропозицій до державних структур України з метою усунення регуляторних перешкод при виконанні проектів.
 
БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМИ:
 
Інформація проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”
Опис проекту:
http://cstei.lviv.ua/ua/item/689
Перший бюлетень проекту з описом програм
http://cstei.lviv.ua/ua/item/712
Інформаційні матеріали семінару в Ужгороді "Інструменти підтримки інновацій у науково-технологічних програмах ЄС" , 26 квітня 2012
Інформаційне повідомлення про семінар в м.Донецьк «Перспективи участі представників українських організацій у науково-технологічних і освітніх програмах Європейського Союзу»,
29 травня 2012р.
Інформаційне повідомлення про семінар в м.Харків «7 Рамкова Програма ЄС з науки і технологій: можливості для українських фахівців», 31 травня 2012

Інформація про європейські інноваційні програми:
http://cstei.lviv.ua/ua/catalog/135

Інші інформаційні ресурси та матеріали:
Перелік національних контактних пунктів України 7РП
Рекомендації з підготовки проектних заявок на конкурси 7РП
Наявні робочі програми за тематичними пріоритетами нових конкурсів 7РП. При переходів на вказану нижче сторінку виберіть одну із опцій розділу "Orientation papers 2013"

Можливості участі в європейських заходах:
ГО "Агенція Європейських Інновацій" та її партнери регулярно беруть участь у різних європейських заходах, на яких ми можемо також представити науково-технічний потенціал українських організацій і, за потреби, допомогти взяти безпосередню участь в таких заходах.

Найближчі заходи:
Форум у БіломуСтоку "Дні Науки та Інновацій Польща-Схід", 20-23 травня 2012р.. У форумі бере участь українські делегація у складі 25 осіб. Особи, які мають візу для в’їзду у Польщу (це національна польська або шенгенська візи), можуть приєднатись до делегації. (Участь платна). Особливістю форуму стала участь керівників управлінь інновацій східних регіонів Польщі, а також польських кластерів.
Сторінка форуму:

Конференція WIRE2012, Краків, 4-5 червня. Обговорюються питання інноваційного регіонального розвитку. Реєстрація участі відбувається до 15 травня.

ICT Proposers' Day 2012, Варшава, 26-27 вересня.
Це чудова нагода знайти партнерів за напрямком інформаційно-комунікаційні технології. Реєстрація учасників розпочнеться в кінці червня. Якщо від України зареєструється достатньо багато учасників, то ми зможемо організувати груповий виїзд зі Львова.
 

Опубликовано на сайте: 2012-05-21

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО