Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранты и конкурсы

Конкурс на отримання грантів « Від ідеї до ринку» за програмою «Науково-технічне підприємництво»


Розпочата подача заявок на конкурс. Кінцевий термін подання 29 липня 2013 р. в 18.00 за київським часом.
CRDF Global в партнерстві із Державним агентством з питань науки, інновацій і інформатизації України запрошують всі зацікавлені команди стартапів, розробників інноваційних технологій, вчених і тих, хто працює в області технологічного підприємництва, взяти участь в щорічному конкурсі за програмою Науково-технічне підприємництво «Від ідеї до ринку».

Цей конкурс проводиться з метою знайти і підтримати найбільш конкурентоспроможні нові технології а також нещодавно створені компанії в Україні шляхом залучення їх до програм підтримки розвитку бізнесу. Інструментами цієї програми є фінансова підтримка, консультації і гранти на ділову подорож до США.

Ідея заявника від наукової установи або нової компанії має зосереджуватися на наукових - технологічних рішеннях з ринковим потенціалом в таких сферах, як інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ), енергетика, охорона навколишнього середовища та охорона здоров’я. Всі заявки повинні включати попередній аналіз ринку для оцінки життєздатності технології.

Кінцевий термін подання заявок 29 липня!

Приймаються проекти двох напрямків:
1. Науково-технічні розробки
Заявки можуть подавати команди з університетів/ науково-дослідних інститутів, які мають технології з комерційним застосуванням.
Проекти подаються до Держінформнауки а також до CRDF Global через електронну систему подачі і також надсилаються до Українського представництва Фонду .

2. Нові компанії
Стартапи або команди, що планують створити стартап на базі власної розробки. Переможці отримають гранти до 24 тисячі доларів США і фінансування ділової поїздки до США. Заявки приймаються від нових компаній , які були створені не більше 3-х років тому.
Проекти подаються до CRDF Global через електронну систему подачі а також надсилаються до Українського представництва Фонду.

Проекти, метою яких є фундаментальні наукові дослідження, на конкурс не приймаються.
Премії: 3 гранти в розмірі $ 24 000 кожен; 2 гранти на поїздки в США

Детальну інформацію щодо умов подачі проектів можна знайти на сайтах
З питаннями звертайтесь до менеджера програми «Науково-технічне підприємництво» в Україні Євгенії Северяніної,
Українське представництво CRDF Global , тел. 044 256 2531

  

, 067 443 9189 067 443 9189 , eseveryanina@crdf.org.ua

Опубликовано на сайте: 2013-06-24

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО