Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранты и конкурсы

Надання допомоги у підготовці проектів до конкурсів програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ


Залишилось три місяці до подання проекту на конкурс за напрямком ІКТ у програмі Горизонт 2020. Ця інформація адресується особам та організаціям, які зацікавлені у розвитку міжнародної співпраці у сфері ІКТ.
Шановні колеги!
 
Єврокомісія 15 жовтня 2014 року оголосила новий конкурс програми Горизонт 2020 у сфері ІКТ з кінцевим терміном подання проектів до 14 квітня 2015 року. Плановий бюджет конкурсу складає 583 млн.євро. Інформація про конкурс розміщена на Порталі учасників за посиланням:
  
Одним із важливих чинників успіху у конкурсі є наявність зарубіжних партнерів та спроможність українських організацій ефективно використовувати наявні інструменти для поширення інформації про свій науково-технічний потенціал у середовищі європейських організацій.
Ми пропонуємо ключовим українським ІКТ-організаціям використати такі інструменти для системної роботи з пошуку партнерів та підготовки проектів.
 
1. Формування профілів потенціальних партнерів від України у кластері підтримуючих проектів EECA2HORIZONі EASTHOZRION. 
Перше повідомлення про зміст цих проектів є за посиланням
Уже запущено спільний портал цих проектів. Портал містить також матеріали попередніх проектів у сфері ІКТ (PICTURE  та інших).
Веб-сторінка порталу: http://www.eeca-ict.eu
Зверніть увагу, що у цих проектах будуть формуватись ІКТ-спільноти країн ЄС та Східної Європи і Центральної Азії за такими пріоритетами:
High Performance Systems
Photonics
Big Data Software and Services
Interactive Content Media and Creative Industries
Опис цих спільнот розміщено за посиланням:
Ми  будемо вдячні якщо Ви надішлете нам коментарі щодо зручності використання порталу http://www.eeca-ict.eu та інформації, яку необхідно розміщувати на цьому порталі для Вас.
 
В рамках проектівEECA-2-HORIZON та EAST-HORIZON було уже надано підтримку 8-и представникам від України для участі у ICT-eventщодо підготовки проектів до конкурсів програми Горизонт 2020, який проходив у Баку у листопаді 2014 року.
 
У 2015 році планується підтримка участі українських експертів у ряді європейських ІКТ-заходах, тому рекомендуємо Вам надіслати нам інформацію про себе за допомогою онлайн форми:
Якщо Ви бажаєте співпрацювати з проектам EECA-2-HORIZON та EAST-HORIZON, то просимо заповнити цю анкету до 20 січня 2015 року.
 
2. Набуття членства у Європейських ІКТ-технологічних платформах
Ви можете стати членами європейських технологічних платформ без сплати оргвнесків та членських внесків. Рекомендуємо ознайомитись із дослідницькою тематикою платформ та проектами, які вони реалізують. 
Кластер проектів EECA2HORIZONі EASTHOZRION підтримує співпрацю з цими платформами через відповідні ІКТ-спільноти.

3. Використання сервісів  проекту проекту Ideal-ist (
http://www.ideal-ist.eu)
Для початку хоча б прогляньте пропозиції партнерства щодо підготовки проектних пропозицій для подання на різні конкурси за напрямком ІКТ:
4. Запитання можете задавати контактним пунктам програми Горизонт 2020 в Україні
Якщо у Вас є питання щодо конкурсів ІКТ, то прошу задавати за такими контактами
Іван Кульчицький
NCP ICT
Тел.. 050 9292396
E:mail – kul.ivan@gmail.com 

========================================
ДОДАТКОВА КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
Запрошуємо до участі у 8-му форумі Україна-Європа, м.Лодзь, 15-17 лютого 2015 року
http://cstei.lviv.ua/ua/item/965
 

Опубликовано на сайте: 2015-01-11

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО