Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранты и конкурсы

Конкурс з відбору експертів в рамках програми EGAP


Фонд Східна Європа в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, оголошує конкурс з відбору групи експертів для створення системи дистанційного навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань електронного урядування та електронної демократії.

Ключові обов’язки експертів включатимуть:
• Узагальнення міжнародного та національного досвіду з дистанційного навчання публічних службовців, визначення кращих методик навчання, методологічних та технічних засобів для їх впровадження.
• Розробка індикаторів та проведення моніторингу готовності визначених програмою інституцій (у тому числі, Центру дистанційного навчання НАДУ), до проведення занять з електронного врядування та електронної демократії у дистанційному форматі.
• Розробка концепції модернізації Центру дистанційного навчання НАДУ для забезпечення проведення навчання з електронного врядування публічних службовців в он-лайн режимі.
• На основі навчально–методичної документації, розробленої в рамках програми EGAP, розробка дистанційних курсів з е-урядування для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації публічних службовців, працівників державних підприємств, діячів громадських організацій та студентів, у тому числі, розробка відповідного електронного посібника.
• Підготовка та впровадження дистанційного курсу з е-урядування та е-демократії для публічних службовців, працівників державних підприємств, діячів громадських організацій та студентів.
• Надання методичної та консультаційної допомоги в процесі організації та проведення дистанційного навчання публічних службовців.
Як подавати заявку:
Будь ласка, надішліть своє резюме, мотиваційний лист та зразки публікацій на електронну адресу: chechotkina@eef.org.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням теми «Експерт EGAP 2» до 7 грудня 2015 року включно.

Відбір експертів буде проводитись на основі наступних критеріїв:
• досвід розробки та впровадження проектів дистанційного навчання;
• досвід викладання дистанційних курсів в системі вищої освіти;
• досвід викладання курсів у сфері е-урядування та е-демократії;
• практичний досвід у впровадженні інструментів е-урядування та е-демократії;
• наявність публікацій з питань е-урядування, е-демократії, інформаційного суспільства, інформатизації, інформаційно-комунікаційних технологій, захисту інформації.

Довідково:
Програма EGAP спрямована на просування новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge у співробітництві з компанією SoftXpansion, Національною академією державного управління при Президентові України та Асоціацією «Міста електронного врядування».

У співпраці з органами влади, громадськими організаціями та громадянами програма EGAP покликана:
• формувати та впроваджувати кращі стандарти е-урядування та інноваційні практики, що покращать якість послуг та доступ до інформації для громадян;
• підвищити прозорість та підзвітність органів влади завдяки застосуванню ними нових інформаційно-комунікаційних технологій;
• зміцнити роль організацій громадянського суспільства в адвокації, мобілізації та просуванні е-демократії з метою забезпечення більш активної участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях;
• сприяти інклюзивному діалогу щодо формування політики е-врядування та е-демократії, який бере до уваги інтереси та потреби регіонів.

http://www.eef.org.ua/ua/novyny/item/471-konkurs-z-vidboru-ekspertiv-v-ramkakh-prohramy-egap.html

Опубликовано на сайте: 2015-11-26

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО