Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новости

5 березня 2007 Презентація книги: «Корпоративна соціальна відповідальність в Україні: експертна думка»


інформаційний лист  # 3   від 14.02.2007

 

Проведення презентації

Збірки статей «Корпоративна соціальна відповідальність в Україні: експертна думка»

 

Дата 5 березня 2007

Час  16.00- 18.00

Місце: Центр для випускників американських програм, м. Київ, вул. Мельникова, 63, окремий вхід – ліве крило будинку.

 

5.03.2007 (понеділок) відбудеться презентація книги: «Корпоративна соціальна відповідальність в Україні: експертна думка».

 

Збірка статей і рекомендацій є результатом пілотного проекту «Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ): роль держави, очікування громадянського суспільства та практика українського комерційного сектору», листопад 2006 - лютий 2007рр. Проект ініціювала та провела громадська неприбуткова організація ««Жіноча Професійна Ліга» http://www.lpw.kiev.ua/  за участі Бізнес та Фінансового Комітету «Британсько-Української Професійної Мережі (UUPN) http://www.uupn.kiev.ua/ при  Британській Раді. Збірка є черговим кроком виконання проекту після проведення експертного “круглого столу” у Британській Раді. Предметом його обговорення були наступні теми: українська та міжнародні моделі, принципи, практики  корпоративної соціальної відповідальності. “Круглий стіл” зібрав у м. Києві експертів, які представляли бізнес, місцеву владу, організації громадянського суспільства та ЗМІ. З прес-релізом заходу Ви маєте можливість ознайомитися на веб-сайті http://www.lpw.kiev.ua/ розділ «Анонси».

 

Матеріали збірки складаються зі  статей, поданих мовою авторського оригіналу (українською та російською), презентацій практики впровадження програм з корпоративної соціальної відповідальності комерційних структур, які працюють в Україні (UMC, DTZ, Систем Кепітал Менеджмент, Ейвон Косметікс Юкрейн) та рекомендацій з удосконалення КСВ практики, розроблених експертами “круглого столу”. Збірка розрахована на широке коло читачів – керівників та менеджерів компаній, лідерів недержавних організацій, можновладців, журналістів, науковців, усіх, хто цікавиться тематикою КСВ в Україні та світі.

Пілотний проект реалізований завдяки  „Канадському фонду підтримки місцевих ініціатив” Посольства Канади в Україні, Канадського Агентства Міжнародного Розвитку. Підтримку публікації збірки надав також Центр філантропії.

 

Місце проведення: Центр для випускників американських програм, м. Київ, вул. Мельникова, 63, окремий вхід – ліве крило будинку. Дата та час проведення: 5 березня 2007, понеділок, 16:00-18.00

 

Для реєстрації потрібно піддвердити свою участь до 02.03.2007 на адресу організаторів проекту natalie_gurieva@voliacable.com   За попередніми заявками, Ви можете замовити та безкоштовно отримати цю збірку після презентації для бібліотеки Вашої організації. Використовуйте переважно електрону пошту.

 

Опубликовано на сайте: 2007-02-28

2019-02-01:
Почему у нас низкая ценность жизни и труда?
Участие ИЭЭ в телепередаче на канале "I-UA"
2018-02-19:
О выполнении положений Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом
Интервью И.Макаренко Первому деловому каналу
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: