Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новости

Проект "Енергозбереження – обмін досвідом у сфері системних рішень та успішних практик Польщі і України" виконується в рамках програми Польська допомога-2010


Автор: Ivan Kulchytskyy

Проект "Енергозбереження – обмін досвідом у сфері системних рішень та успішних практик Польщі і України" виконується в рамках програми Польська допомога-2010

Проект

"Енергозбереження – обмін досвідом у сфері системних рішень та успішних практик Польщі і України"

Організації виконавці проекту:

1.   Асоціація сприяння Інноваційності та Трансферу Технологій “HORYZONTY” (Польща)

2.   Львівський Центр Науково-Технічної і Економічної Інформації (Україна)3.   Агенція регіонального розвитку м.Mielec (Польща) „MARR” S.A.

4.   Фонд розвитку транскордонного співробітництва з Ужгороду (Україна).

5.  Творча спілка  наукових та інженерних об'єднань (товариств) Криму (Сімферополь, Україна)

Основні заходи проекту:

1.   Презентація проекту, представлення основних ідей під час прес-конференції (травень 2010).

2.   Організація візиту в Україну на Закарпаття (червень 2010)польських експертів для обміну досвідом з науковими та бізнес-структурами Закарпаття, проведення семінару в Ужгороді. Заплановано відвідати два-три промислові об’єкти нових інвестицій, з переліку фірм:  Гроклін-Карпати, ТОВ „Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”(Jabil Circuit Ukraine LLC), ТОВ „Ядзакі Україна ("Yazaki Ukraine" LLC), Єврокар (Eurocar). Також передбачається відвідати промислові підприємства м.Мукачево, які використовують для опалення відходи деревини, малу гідроелектростанцію біля Ужгорода, ознайомитись з досвідом використання сонячних колекторів в м.Берегово.
Тематики семінару в Ужгороді "Проблематика формування та реалізації регіональних стратегій енергозбереження – системні рішення та практика використання в економіці"

3.   Організація навчального візиту до Польщі (вересень 2010). Семінар "Приклади енергозберігаючих рішень – міжрегіональний та міжнародний обмін досвідом". Під час візиту заплановано відвідати станцію очищення відходів, де продукується біогаз, школу в м.Ланцут, яка є прикладом здійснення термомодернізаційних рішень, агенції регіонального розвитку в м.Мелець та інкубатор підтримки підприємництва в м.Мелець, які покажуть ефекти виконаних ними проектів у сфері енергозбереження.

4.   Проведення фінальної конференції у Львові(листопад –грудень 2010). Тема конференції  "Значення системних і практичних дій у сфері енергозбереження для  суспільно-економічного розвитку та поліпшення умов проживання населення".

cstei.lviv.ua

Опубликовано на сайте: 2010-06-21

2019-02-01:
Почему у нас низкая ценность жизни и труда?
Участие ИЭЭ в телепередаче на канале "I-UA"
2018-02-19:
О выполнении положений Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом
Интервью И.Макаренко Первому деловому каналу
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: