Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

10-13. 04.2006. Друга міжнародна виставка „Винаходи та інновації 2006”


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Україна, МСП 03680, м. Київ-35, вул. Урицького, 45
Тел.: (044) 494 06 06__________ Факс: (044) 494 06 67 Е-таіІ: роз1@зс)ір.доу.иа

 

Державний департамент інтелектуальної власності разом з компанією „Євроіндекс” виступив організатором Другої міжнародної виставки „Винаходи та інновації 2006”. Виставка відбудеться з 10 по 13 квітня 2006 року у виставковому комплексі "КиївЕкспоПлаза" в рамках Тижня промислових технологій одночасно з низкою промислових і науково-технічних виставок за підтримки Українського союзу промисловців та підприємців. Партнер виставки - Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг. У програмі виставки передбачено відзначення Всесвітнього дня інтелектуальної власності, проведення науково-практичної конференції "Стратегічні рішення для бізнесу", презентації та інші цікаві заходи.

Мета виставки - підтримка українських винахідників, раціоналізаторів, дослідників; залучення фінансових та промислових інвесторів; збільшення обсягів патентування та впровадження розробок; впровадження нових моделей фінансування та інноваційного менеджменту; організація національного ринку інновацій та винаходів; демонстрація національного інноваційного потенціалу; підвищення міжнародного авторитету України як розвиненої науково-технічної держави. Виставка "Винаходи та інновації 2006" - це демонстрація результатів інтелектуальної праці, які є найбільш дієвим інструментом для підвищення соціально-економічного рівня життя в країні.

Тематика виставки включає інноваційні розробки, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, старт-апи, технічні рішення, ідеї в різних сферах науки і техніки: енергетика, матеріалознавство, приладобудування, інформаційні та комунікаційні технології, медицина і біотехнологія, транспорт і двигунобудування, безпека, екологія, нанотехнології, космічні технології, оборонна техніка, хімічна промисловість, гірничо-металургійна промисловість, промисловий дизайн.

Міжнародна виставка "Винаходи та інновації 2006" дає унікальну можливість безпосереднього контакту між винахідниками та ученими з однієї сторони, і промисловцями та фінансистами - з їншої.

Державний департамент інтелектуальної власності запрошує взяти участь у Другій міжнародній виставці "Винаходи та інновації 2006". Також просимо довести інформацію про виставку до відома підпорядкованих підприємств і установ.

З питань участі у виставці звертатися до компанії "Євроіндекс", контактна особа - менеджер виставки Лариса Скляренко, телефон/факс 461-9311, е-mail: sklyarenko@eindex.kiev.ua. Детальна інформація про виставку "Винаходи та інновації 2006" розміщена на сайті http://www.inno.euroindex.ua/.


 

 

 

Опубліковано на сайті: 2006-03-18

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)