Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

20 жовтня 2006 року. м.Варшава. Брокерські зустрічі за проектом ATVN-EU-GP


Львівський ЦНТЕІ організовує виїзд української делегації на брокерські зустрічі за проектом ATVN-EU-GP (https://www.atvn-eu-gp.pl/) На зустрічах планується представити ідеї нових проектів для участі у конкурсах 7 Рамкової Програми ЄС за тематичними напрямками e-learning, e-business, e-government і e-health. Зустрічі будуть проходити у м.Варшава, Польща,  20 жовтня 2006 року.  Для участі у зустрічах необхідно до 01 жовтня 2006р. зареєструватись на сторінці  
http://www.atvn-eu-gp.pl/broker/brok-reg.htm. Про реєстрацію просимо повідомляти нас. Якщо виникатимуть проблеми з реєстрацію, то Ви можете використати форму у Word, яка додається до даного повідомлення.  

Загальні кількість учасників від України – 12 осіб, Виїзд мікроавтобусом зі Львова 19 жовтня 2006р. Проїзд зі Львова та проживання у Варшаві за рахунок організаторів.  Зворотній виїзд з Варшави 20 жовтня ввечері, повернення до Львова 21 жовтня зранку.  Проїзд по Україні від місця проживання учасника до Львова і повернення додому учасники оплачують самостійно.

Матеріали конференції за проектом ATVN-EU-GP розміщені за посиланням https://www.atvn-eu-gp.pl/conferen/programm.htm .

Відеоархів з інформацією про кращі проекти розміщено за посиланням http://www.atvn.pl/atvn-eu-gp/0.php?name=search_new .

Перегляд даних матеріалів допоможе Вам краще зорієнтуватись в тематичних пріоритетах європейських проектів, а також сформулювати свою проектну ідею.

Візові питання. Оформлення візи на в’їзд до Польщі здійснюється учасниками самостійно  в консульствах в мм. Києві, Львові, Луцьку, Харкові та Одесі. Про необхідність запрошення для оформлення візи та службового відрядження прошу нас повідомити до 01 жовтня 2006р та подати номер факсу, на який Вам буде відправлено запрошення.

Для уточнення умов участі та інших консультацій просимо звертатись за адресою:  79058, м.Львів, пр.В.Чорновола 57, Львівський ЦНТЕІ

тел. (0322) 52-32-00, Моб.тел.(050) 9292396 , E:mail ivanppp@cstei.lviv.ua .

 

Координатор Західного регіонального контактного пункту

співпраці з ЄС по наукових програмах,

Заступник директора ЛвЦНТЕІ                                   Іван Кульчицький

 

 

 

Опубліковано на сайті: 2006-09-16

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)