Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

29.11.2006 Брифінг. «ЧИ ЗМОЖЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО СТАТИ НЕОБХІДНИМ ЕЛЕМЕНТОМ ЩОДЕННОГО ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ?».


МІЖНАРОДНІ АСПЕКТИ УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Анонс

Ініціативний консорціум громадського проекту „Україна – це ми”, Центр філантропії, Інститут місцевої демократії продовжують презентацію досліджень стану та перспектив розвитку українського громадянського суспільства в рамках серії брифінгів: «ЧИ ЗМОЖЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО СТАТИ НЕОБХІДНИМ ЕЛЕМЕНТОМ ЩОДЕННОГО ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ?».

В брифінгу візьмуть участь:

Шокало Олександр – Голова Всеукраїнської громадської організації „Українська Взаємодопомога”, Голова Міжнародної громадської організації українців від України „Четверта Хвиля”;

Рябенко Валерій – Голова Секретаріату ВГО „Українська Взаємодопомога”, Виконавчий директор Міжнародної громадської організації українців „Четверта Хвиля”, кандидат філософських наук;

Куц Світлана - Президент Центру філантропії, національний експерт проекту Сівікус з питань громадянського суспільства;

Рубцов Валерій - Директор Інституту місцевої демократії, Академік Муніципальної Академії, кандидат технічних наук;

Шестакова Алла – Координатор Ініціативного консорціуму НГО „Україна – це ми”.

В добу інформаційного суспільства і глобалізаційних процесів особливу увагу привертають взаємовпливи суб’єктів світового суспільства, зокрема міжнародна взаємодія суб’єктів громадянського суспільства.

Особливістю українського громадянського суспільства, історії, сучасного стану і перспектив розвитку є його закордонна складова. Її історія нараховує, принаймні, від 100 до 120-140 років, але не дивлячись на це, не лише для більшості громадян України, але й для більшості вітчизняних фахівців, які досліджують громадянське суспільство і намагаються реалізувати в його межах певні практичні програми і проекти, вона є абсолютно невідомим, невизнаним та неосвоєним полем.

Водночас протягом періоду незалежності України закордонна складова українського громадянського суспільства набула нових якостей, які мають вирішальне значення не лише для науково-теоретичного вивчення українського третього сектору, але й для стратегічного і тактичного програмування й планування його цілеспрямованого розвитку.

Закордонне громадянське суспільство протягом довгих років підтримувало «вогник» національно-визвольного та демократичного руху, показувало кращі зразки благодійництва та служіння громаді, слугувало містком між світом демократичних цінностей та похмурою радянською дійсністю. 

Сучасні особливості українського громадянського суспільства і його взаємодії з вітчизняними, закордонними і міжнародними державними, діловими і громадськими структурами створюють низку проблем: економічних, соціальних, правових, освітньо-виховних, етно-культурницьких, інформаційних і навіть світоглядно-моральних.

Під час заходу буде презентовано розроблені в рамках IV Всесвітнього форуму українців документи „Дороговкази становлення українського громадянського суспільства” (громадська концепція) та „План саморозвитку українського громадянського суспільства”. Учасники отримають СД з матеріалами.

Брифінг буде відбуватися 29 листопада 2006 року о 12.30 за за адресою: м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 8/16 (Укрінформ), біля ст. м. «Театральна». Реєстрація: о 12.00.

Для участі просимо попередньо повідомити організаторів за наведеними нижче контактами.

Контакти для акредитації та  довідок:

Тел.: (044) 425-23-29, 231-26-77.

М.тел.: 8-050-386-54-34.

E-ml: universy@i.com.ua

 

Опубліковано на сайті: 2006-11-27

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)