Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

02.03.2007 КРУГЛИЙ СТІЛ “Політико-правові, законодавчі та економічні засади цивілізованого ринку інтелектуальної власності в Україні: проблеми і перспективи”


 В рамках проведення  парламентських слухань

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КРУГЛИЙ СТІЛ      

  “Політико-правові, законодавчі та економічні засади цивілізованого ринку інтелектуальної власності в Україні: проблеми і перспективи”

Місце проведення столу:

2 березня 2007 року                                            м.Донецьк

Початок о 10-00 год.

Організатори:

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти

Державний департамент інтелектуальної власності МОН України

Донецька обласна державна адміністрація

Донецький науковий центр НАН України

КП “Донецький інноваційний центр”

Мета круглого столу:

Публічне обговорення стану, національного і закордонного досвіду, обгрунтування перспектив вирішення політико-правових, законодавчих та економічних проблем становлення цивілізованного ринку інтелектуальної власності в Україні.

Учасники круглого столу:

Народні депутати України, фахівці у галузі інтелектуальної власності, провідні науковці, викладачі ВНЗ, представники промислового, бізнесового, фінансового державного та приватного сектору економіки Донецької області та інших регіонів України, які опікуються проблемами ефективного залучення та використання інтелектуальної власності (ІВ) у господарський обіг через становлення цивілізованого ринку ІВ.

Загальна кількість учасників 40-45 чол.

Питання для дискусії круглого столу:

1.  Розширене відтворення інтелектуального капіталу української нації як умови формування, розвитку й процвітання постіндустріального суспільства.

2.  Сутність інноваційно-економічного прориву України та її регіонів у світовий економічний простір на основі ефективного використання інтелектуальної власності.

3.  Проблема узгодження інтересів держави, приватного і особистого капіталів в одержанні прибутку в процесі прискорення соціально-економічного розвитку.

4.  Роль інтелектуальної власності в проведенні ІРО компаній.

5.  Прийняття рекомендацій відносно питань, які пропонуються учасниками круглого столу для розгляду на парламентських слуханнях.

 

Опубліковано на сайті: 2007-02-24