Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

14.11. 2007 р. м. Київ. Міжнародна конференція „Правові механізми міжнародного впливу на тоталітарні комуністичні режими з метою припинення їхніх злочинів”


Шановні добродії !

Запрошуємо Вас узяти участь у міжнародній конференції

Правові механізми міжнародного впливу на тоталітарні комуністичні режими з метою припинення їхніх злочинів”,

 що відбудеться 14 листопада 2007 р. у місті Києві.

У 2006 році було оприлюднено світу «Звіт про перевірку тверджень про вилучення внутрішніх органів послідовників Фалуньгун у Китаї», авторами якого є Девід Кілгур та Девід Мейтас (див. довідку нижче). У ньому були зазначені численні факти порушень прав та свобод людини, виявлені у Китаї під час розслідування. У листопаді цього року автори прибувають до України для участі в міжнародній  конференції. 

У своєму «Звіті…» автори дійшли висновку, «що вилучення органів у послідовників Фалуньгун без їхньої згоди відбувалося і відбувається до сьогодні у великих масштабах». Примусове вилучення органів у живих та здорових людей має масовий характер та чиниться за відома держави (КНР).

Переслідування різних релігійних груп та національних меншин у Китаї є незаконними, придушення свободи віросповідань та переконань, свободи слова є антиконституційним, а тиск на правозахисників у КНР є неприпустимим, на що неодноразово звертали увагу такі організації, як Amnesty International, Human Rights Watch та ООН. Це свідчить про те, що тоталітарні режими існують і сьогодні та не змінили своєї злочинної сутності.

На засіданні ПАРЄ 25 січня 2006 р. було прийнято резолюцію №1481, в котрій «…Парламентська Асамблея рішуче засуджує масові порушення прав людини, скоєні тоталітарними комуністичними режимами…». 10-13 квітня 2006 року в м. Страсбург (Франція) відбулася Друга частина чергової щорічної сесії ПАРЄ, в роботі якої взяли участь члени Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ, народні депутати України Б.І.Олійник (Голова делегації), А.В.Раханський (заступник Голови делегації), О.Ф.Бондаренко, М.В.Гладій, О.М.Карпов, О.Д.Климпуш, Ю.І.Костенко, Б.І.Костинюк, В.В.Рибак.

До участі в нашій міжнародній конференції запрошені юристи, судді, парламентарі, правозахисники, медики, громадські діячі з різних країн. Головний доповідач – Девід Кілгур.

Під час конференції заплановані вільні дискусії-дебати. Зокрема, стосовно проблем удосконалення законодавства щодо запобігання незаконної трансплантації людських органів, чіткого встановлення меж законної та незаконної трансплантації органів. Крім того, передбачається дискусія щодо проблеми та засобів міжнародно-правової відповідальності, а також стосовно вироблення відповідної термінології та подальших кроків і співпраці.

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі конференції в якості учасника , (або консультанта  чи експерта), а також виступити з доповіддю на ній.

Тему Вашої доповіді прохання надіслати до 5 листопада, а тези доповіді – до 9 листопада цього року на адресу Conference_Ukraine@ukr.net (тел.8050 410-42-91). Більш докладна інформація про конференцію знаходиться у додатку.

 15-го листопада запрошуємо Вас на мітинг світового правозахисного руху у центрі Києва, присвячений проблемі незаконного вилучення та торгівлі людськими органами.

Довідка:

Девід Кілгур - колишній Держсекретар Канади з питань Азіатсько-Тихоокеанського регіону і міністр закордонних справ Канади.

Девід Мейтас - міжнародний адвокат із захисту прав людини, захисту мігрантів і біженців. Вони є авторами «Звіту про перевірку тверджень про вилучення внутрішніх органів послідовників Фалуньгун у Китаї» і відвідали вже понад 30 країн Європи, Азії, Північної Америки та Австралію, знайомлячи громадськість з результатами своєї роботи і залучаючи представників інших держав до проведення подальших розслідувань. Вони також звертаються до урядів різних країн з проханням не купувати органи в Китаї та вжити жорстких заходів щодо цього у галузях свого законодавства, трансплантології, фармацевтики, а також обмежити перетин своїх кордонів китайцям, які причетні до практики злочинного вилучення органів.

Мета їх візитів - спонукати уряди країн відреагувати на злочини сьогодення проти людства, що зараз кояться у Китаї.

Більш докладну інформацію про авторів «Звіту» Ви можете знайти на сайті http://www.ohi.org..ua/

З повагою,

Оргкомітет з організації конференції (15 громадських організацій),

Головний організатор                                          

„Всеукраїнське товариство політв”язнів

та  репресованих”

Офіційний представник Д.Кілгура в Україні,

Людмила Дворецька, 

моб 8-066-7208010б   e-mail:   K_ representative@ukr.net  

Опубліковано на сайті: 2007-10-29

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)