Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

28.11.07. Київ. Конференція "Вітчизняні прикладні науково-технічні розробки для малого та середнього бізнесу. Проблеми комерціалізації і шляхи їх подолання."


 

USMB-Інтернет-проект        «Інформаційний Союз малого & середнього бізнесу України» www.usmb.org.ua

 Всеукраїнський журнал «Винахідник і раціоналізатор»

www.vir.ukrsmb.info

Т о в а р и с т в о
винахідників і раціоналізаторів
У к р а ї н и

 

Вул. Семашка, 13,  м. Київ, оф. 211, 03142 ,   т. (044) 592-88-54

Иcх. № 109/7

 

Шановні розробники, винахідники, патентознавці і оцінювачі!

Шановні фінансисти, новатори, промисловці та підприємці!

 

     Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнськiї      

     Конференція проходитиме 28 листопада 2007 року в рамках Міжнародного промислового Форуму в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15, Метро "Лівобережна", павільйон № 2, конференц-зал № 8. Початок в 11.00. Участь - безкоштовна. Конференція є офіційним заходом у програмі Форуму.    

  • Мета конференції – сприяння інноваційного розвитку країни через початок об'єднання в Україні винахідницького і підприємницького рухів с залученням до цього громадських організацій, ЗМІ і сучасних інформаційних технологій.

     Організатори конференції: Інтернет-проект "Інформаційний Союз малого & середнього бізнесу України" (USMB-проект), Всеукраїнський журнал "Винахідник і раціоналізатор", Міжнародний виставковий центр.   

     Співорганізатори: Українська академія наук, Українська асоціація бізнес-інкубаторів і інноваційних центрів, Товариство винахідників і раціоналізаторів України.      

  • За підсумками Конференції буде узгоджено та складено звернення учасників для передачі в Раду Національної безпеки і оборони України, а також, як від інформаційних партнерів - на 1-й національний інноваційний форум «Інноваційна доктрина України» (www.ch.kiev.ua, 17-19 грудня 2007 р., один з організаторів – РНБО).
  • Конференція займе до 2-х годин. Передбачені 5-7 хвилинні виступи учасників. Для формування  підсумків конференції, організатори очікують від учасників (у т.ч. заочних) письмові матеріали з прикладами перешкод або бездіяльності з боку різних структур відносно впровадження винаходів і/або новацій, або з при-кладами недосконалості законів, або нормативних документів, які є діючими.    

 Для участі в конференції запрошені:    

     Представники інноваційних структур і підрозділів підприємств, організацій, ВУЗів і  інститутів, винахідники, новатори, оцінювачі об’єктів інтелектуальної власності, патентні повірені, промисловці, підприємці, а також громадські організації, що представляють їх інтереси, представники фінансових, інвестиційних структур і інших тематичних організацій.

     Запрошені  представники ЗМІ.             

      Довідка: За підсумками Інтернет-конкурсу 2007 «Вітчизняні прикладні науково-технічні розробки для малого та середнього бізнесу» (http://www.ukrsmb.info/) переможець, що зайняв в Конкурсі-2007:

- 1-е місце, представляв Україну в Сінгапурі на щорічному Міжнародному ярмарку інновацій (за нього витрати сплатила Інвестиційна компанія «ED Group», м. Київ); 

- 2-е місце – представляв Україну на Міжнародному інноваційному Форумі «Дні Науки і Технологій  Польща – Схід» (Польща - за нього витрати сплатила приймаюча сторона завдяки ЛьвЦНТЕІ);

- 3-е місце – представляв Україну на щорічному Міжнародному салоні винаходів і нових технологій «Новий час» (м. Севастополь. За нього витрати сплатил Салон, як приймаюча сторона);

- 4-е місце – сімейна путівка на Чорне море в Пансіонат «Вікторія» (м.  Кобльово.  За рахунок УАБІІЦ);

-  інших переможців чекають призи від спонсорів і організаторів.

     Контактні дані для реєстрації учасників: т. (044) 592-88-54, моб. тел.:  8-068-321-69-58 [Beeline], 8-063-581-32-80 [life:)], 8-097-354-23-70 [KyivStar]. Факс (044) 424-51-81, 424-51-99, E-mail: org@ukrsmb.info.  

    

З повагою,

Керівник USMB-проекту,

Головний редактор  «ВiР»,

В.о. заст. Голови ТВіР України                                                                  Олександр Зубарєв

Опубліковано на сайті: 2007-11-22

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)