Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

23 червня 2009р., м. Львів науково-практичний семінар «Тенденції ринку нерухомості України в умовах фінансово-економічної кризи. Реалії та прогнози.»


Львівський центр науково-технічної і економічної інформаціїОб’єднання підприємницьких організацій Львівщини (ОПОЛ)Інформаційно-аналітичний центр досліджень ринку нерухомостігрупи компаній «УВЕКОН», м. КиївЗапрошують на науково-практичний семінар «Тенденції ринку нерухомості України в умовах фінансово-економічної кризи.Реалії та прогнози.»23 червня 2009р., м. ЛьвівЛектор-модератор: проф. д.т.н. Воронін Валерій Олександрович, експерт-оцінювач Українського товариства оцінювачів (УТО), науковий керівник проекту Початок реєстрації – 930 год.Початок роботи семінару – 1000 год.Семінар відбудеться за адресою: м. Львів, просп. Чорновола, 57, ЦНТЕІ (8-й поверх). Проїзд: марш. таксі №№ 37, 66, 180, 39, 6, 94, 76, 60, 24, 84-а, трол. № 13 до зупинки «Будинок побуту».Семінар присвячений висвітленню проблем ціноутворення на ринку нерухомості в умовах фінансово-економічної кризи. На функціонування ринку нерухомості в умовах кризи накладаються специфічні умови, які зумовлює стан економічної ситуації, що складається в країні, регіоні, місті. Динаміка зміни цін на ринку нерухомості в умовах кризи кардинально відрізняється від динаміки зміни вартості в умовах економічного зростання, або економічної стабільності. Відомо, що основою ціноутворення на будь-якому ринку, у т.ч. ринку нерухомості, є співвідношення наступних мікроекономічних чинників – попиту і пропозиції, які є похідною від макроекономічних показників розвитку країни, регіону, міста. Проведено фундаментальне дослідження динаміки ринку нерухомості у найбільших обласних центрах в тому числі у Львові за період 2005-2008 рр., яке здійснив авторський колектив за участю провідних оціночних фірм України, що були залучені до виконання цієї роботи Інформаційно-аналітичним центром досліджень ринку нерухомості групи компаній «УВЕКОН», м. Київ, за підтримки ВАТ «Райффайзен Банк Аваль».Метою проведення досліджень було вирішення двох задач, а саме:- Моделювання динаміки ринку за період 2005 р. – кін. 2008 р.- Довгострокове прогнозування динаміки цінового рівня в умовах фінансово-економічної кризи.Вперше в Україні вченими «Інформаційно-аналітичного центру» здійснено довгострокове прогнозування динаміки зміни цін на нерухомість. З цією метою була створена математична модель, на базі нейромереж, кореляції цінової динаміки ринку нерухомості з прогнозними макроекономічними показниками розвитку країни на довгострокову перспективу (2009-2010рр).Матеріали, що надаються:- Видання: Тенденції ринку нерухомості України. Видавництво «АртЕк», Київ 2009 р.- Електронна версія матеріалу доповіді.

http://cstei.lviv.ua/ua/item/296?mailid=76773&userid=903

Опубліковано на сайті: 2009-06-03

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)