Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

1 - 3 грудня 2009 року. Польща, Білийсток. Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині"


Запрошення до участі

Автор: Ivan Kulchytskyy
22 Жовтня 2009
In English see: http://cstei.lviv.ua/en/item/364

Львівський ЦНТЕІ пропонує Вам взяти участь у Міжнародному форумі "Інноваційні технології в медицині", який  буде проходити у Польщі у місті Білийсток з 1 по 3 грудня 2009 року. Мета форуму – сприяти налагодженню контактів між польськими і закордонними кластерами та технологічними парками у сфері медицини. Для українських організацій, вчених, менеджерів сфери охорони здоров’я, фірм, які надають медичні послуги чи розробляють і впроваджують нові лікувальні технології, форум дає можливість отримати найновіші інформації щодо кращих практик функціонування кластерів і технологічних кластерів. На форумі українські фахівці будуть мати можливість представити свої досягнення, а одним із практичних результатів – підготовка спільних проектів за темою створення медичних кластерів і технологічних парків в Україні.
 
На форумі протягом трьох днів будуть організовані:
  • науково-технічна конференція, на якій будуть представлені нові розробки у сфері біомедичної інженерії та можливості міжнародної співпраці у цій сфері;
  • конференція "Медичні кластери і парки – можливості розвитку та міжнародної співпраці";
  • виставка "Медичні кластери і парки – потенціал для розвитку науки і співпраці.

На форумі Ви зможете представити свої нові розробки, запропонувати ідеї до співпраці в різних міжнародних проектах, знайти замовника на свою технологію чи продукцію, а також знайти партнерів для реалізації наукових, інноваційних та інвестиційних бізнес-проектів на Україні та за кордоном. Один із очікуваних результатів форуму – це підготовка спільних проектів до подання на конкурси 7 Рамкової Програми, EUREKA та програм транскордонної і міжрегіональної співпраці, які фінансуються в рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства.Для тих українських учасників, чиї пропозиції будуть схвалені організаційним комітетом, Львівський ЦНТЕІ надасть підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум.

Вартість участі у складі делегації становить 1350 грн.  

У цю вартість включено участь у всіх заходах форуму, харчування під час засідань форуму; проживання в готелі у двохмісному номері з 30 листопада  по 3 грудня; проїзд в автобусі за маршрутом Львів-Білийсток-Львів.Для участі у складі делегації необхідно подати заявку на участь та представити опис пропозиції згідно форм організаторів форуму. Ці форми необхідно заповнювати англійською мовою.

Заповнені формуляри треба надіслати організаторам конференції до 03.11.2009 на електронну пошту itmed2009@ipw.org.pl та на адресу ЛвЦНТЕІ info@cstei.lviv.ua. Після оцінки Ваших пропозицій оргкомітетом, Ви отримаєте підтвердження прийняття Вашої пропозиції.  

Візи на в’їзд у Польщу Ви оформляєте самостійно згідно надісланих Вам запрошень. Є можливість оформлення віз у Львові за умови вчасної передачі документів в ЛвЦНТЕІ до 10.11.09. Вам також будуть надіслані всі необхідні документи (угода та рахунок) для сплати організаційного внеску.

Оргвнесок необхідно сплатити до 20 листопада.

Виїзд делегації зі Львова планується 30 листопада о 10.00 від приміщення ЛвЦНТЕІ за адресою: пр..Чорновола 57.

Повернення у Львів 3 грудня орієнтовно до 24.00.

Консультації за телефонами: (032) 2523342, 2523200, та 050 9292396 - Іван Кульчицький, заступник директора ЛвЦНТЕІ, заступник голови оргкомітету форуму. Організаційні питання – Алла Глібова, менеджер ЛвЦНТЕІ, тел.. (0322) 523342 та  095 0364383

Додатки:

Розширена інформаційний лист про форум (англійською мовою)
 Формуляр опису пропозиції (англійською мовою)
 Формуляр подання заявки (англійською мовою)

Опубліковано на сайті: 2009-10-22

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)