7 грудня 2009. м. Львів. Міжнародна конференція "Роль екологічної енергії у суспільно-економічному розвитку та покращенні умов проживання населення: Досвід і можливості в Польщі та в Україні"
Львівський ЦНТЕІ пропонує Вам взяти участь у Міжнародній конференції "Роль екологічної енергії у суспільно-економічному розвитку та покращенні умов проживання населення: Досвід і можливості в Польщі та в Україні", яка буде проходити 7 грудня у Львівській обласній адміністрації за адресою: м.Львів, вул.Винниченка, 18, кімн.412. з 9.00 до 17.30. На конференції будуть представлені результати спільного польсько-українського проекту "ЕКО-ЕНЕРГІЯ – трансфер між Польщею та Україною енергоощадних технологій, в т.ч. у сфері відновлювальних джерел енергії, а також створення еко-енергетичних стратегій. Організатори:
- Асоціація інновацій і трансферу технологій "Нові Горизонти" з Жешува
- Львівський центр науково-технічної і економічної інформації
- Творча спілка наукових та інженерних обۥєднань (товариств) Криму при сприянні Ради міністрів Автономної Республіки Крим
- Головне управління економіки Львівської ОДА
- Львівській національний аграрний університет
- НУ "Львівська політехніка
- Політехніка Жешува
- Інститут Відновлювальної Енергетики EC BREC (Варшава)
Примітка: Заявки, які були нам надіслані до 9 листопада є дійснимми. ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ
Для того, щоб Ваша участь в конференції була більш результативною, пропонуємо ознайомитись з презентаціями основних доповідачів конференції.Перше пленарне засідання.
Енергозбереження та відновлювальна енергетика у контексті покращення енергетичної безпеки України та Польщі – аспекти співпраці.1. СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ В КРИМУВадим Жданов – Заступник Міністра промислової політики, транспорту,зв’язку та паливно-енергетичного комплексу Автономної Республіки Крим 2. РОЛЬ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В ЄВРОПІ ДО 2020 РОКУ ТА МОЖЛИВОСТІ ЇЇ РОЗВИТКУ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ І СХІДНІЙ ЄВРОПІGrzegorz Wiśniewski – Директор Інститут Відновлювальної Енергетики у Варшаві, віце-голова групи Managenergy Refelection при Європейській Комісії3. ПРОБЛЕМИ РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ ТА ЕКОНОМІКА ПЕРСПЕКТИВ ЗАМІЩЕННЯ ТРАДИЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ НА АЛЬТЕРНАТИВНІ.Роман Кузич – Заступник начальника головного управління економіки – начальник управління економіки капітального будівництва та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації.4. ОСОБЛИВОСТІ КОМПЛЕКСНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ДЛЯ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБЄКТІВСергій Сиротюк – Доцент кафедри енергетики Львівського національного аграрного університету5. ПРО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В КРИМУ.Олександр Слепокуров, голова Творчої спілки наукових та інженерних обۥєднань (товариств) Криму
Друге пленарне засідання.
Науково-технічний потенціал співпраці України та Польщі у сфері енергозбереження та відновлювальної енергетики6. ОТРИМАННЯ ЕНЕРГІЇ З СОНЯЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ – ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА.
Mariusz Szewczyk – К.т.н., Політехніка Жешува7. ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ СЕКТОР – ЯК ЕНЕРГЕТИЧНА СИСТЕМА ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ.Мирослав Саницький – Проф., д.т.н., Львівська політехніка,Robert Sekret – Проф., д.т.н., Ченстоховська політехнікаMariusz Wojcikiewich – Магістр, Ченстоховська політехніка8. ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА БІОМАСИ. Witold Niemiec – Проф., д.т.н., Політехніка Жешува9. ПОТЕНЦІАЛ ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ В УКРАЇНІ.
Леся Кульчицька-Жигайло – м.н.с., Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України,10. ТЕМАТИКА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕКОЛОГІЧНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ У ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВ НАН УКРАЇНИІрина Батюк – провідний спеціаліст, Західний науковий центр НАН і МОН України
Міні-форум.
Інноваційно-інвестиційні проекти, в т.ч. фінансово-правові аспекти.11. СУЧАСНІ СИСТЕМИ ВОДЯНОГО ОПАЛЮВАННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ РОЗВИТКУ В КРИМУ.Олег Зайцев – проф., д.т.н., зав. кафедрою теплогазопостачання і вентиляції Національної академії природоохоронного і курортного будівництва 12. ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ ВИКОРИСТАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕНЕРГІЇ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ. Володимир Бригілевич – голова правління ЛГО "Центр дослідження місцевого самоврядування", доктор Варшавської Політехніки13. ПОТЕНЦІАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ЗМЕНШЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ В ДОМОГОСПОДАРСТВАХ.Robert Smusz – К.т.н., Політехніка Жешува14. ВИКОРИСТАННЯ СТОКОВИХ ОСАДІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БІОГАЗУ.
Joanna Wilk – К.т.н., Політехніка Жешува
15. ІНВЕСТИЦІЇ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ – ВИГОДИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНІ.
Bogdan Sedler – к.т.н, Науково-технічний фонд „GDAŃSK”16. МОЖЛИВОСТІ ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕКОЛОГІЧНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ.Наталія Костюк – координатор проектів Інститут Громадського Лідерства17. ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ ДАНИХ У СФЕРІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕКОЛОГІЧНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇАлла Глібова – провідний інженер, Львівський ЦНТЕІ
ДОДАТКОВІ КОРИСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ:
Методичні рекомендації з використання енергозберігаючих технологій для будівництва
Програма енергозбереження на Закарпатті
Джерела фінансування відновлювальної енергетики в Польщі
Опубліковано на сайті: 2009-11-27
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"
Другий тур. Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського
(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)