Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

12 березня 2010 в Рівному. Конференція "Енергоефективні університети"


Колеги, вітання!
Хочу запросити Вас до участі в конференції "Енергоефективні університети" - першій цього року (і другій з початку серії), яку Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator проводить 12 березня в Рівному. Також прошу поширити цю інформацію серед колег і знайомих, які працюють в освітній сфері чи секторі енергетики та енергоефективності.
Користуюся цією нагодою і вітаю всіх жінок зі Святом Весни! Гарних Вам свят і весняного настрою!

Українській вищій освіті бракує коштів на книги, навчальні матеріали та сучасну техніку, і водночас українські університети є одними з найбільших платників за енергоресурси і одними з найменш ефективних споживачів. Низький рівень енергетичної культури, в якому виховується сьогоднішнє покоління студентів, закладає енергетичне безкультур'я українського суспільства на багато років вперед і поглиблює енергетичну залежність країни від імпортованих енергоносіїв.

Щоб спільно знайти вихід з цього тупика, Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator продовжує цикл конференцій «Енергоефективні університети», які  мають на меті перетворення студмістечок та  корпусів українських вищих навчальних закладів на осередки енергоефективності та нової енергетичної культури. В 2010 році ми проводимо 6 конференцій цього циклу.

Завданнями конференцій «Енергоефективні університети» є:

o        Перетворення втрат енергії в університетах на інвестиції в енергоефективність

o        Запуск практичних проектів енергозбереження в університетах у співпраці з бізнесом і громадами

o        Утвердження університетів як осередків сучасної енергетичної культури – не лише для студентів, але й для громад, до яких вони належать.

 

12 березня Національний Університет водного господарства та природокористування в Рівному прийме першу у 2010 році конференцію з серії «Енергоефективні Університети. Цей Університет відібрала експертна комісія з-поміж шести навчальних закладів-претендентів, які подались на конкурс з відбору навчальних закладів-партнерів. У 2009 році ці шість університетів витратили на енергію понад 50 мільйонів гривень.

В програмі конференції – доповіді на такі теми:

o        Моделі соціального партнерства між університетами, громадами і владою задля енергозбереження та економічного розвитку регіону

o        Проблеми енергозбереження у вищих навчальних закладах: управлінський, технологічний та фінансовий аспекти

o        Впровадження сучасних підходів енергоменеджменту у вищій школі: потреба, результати і терміни окупності

o        ФІнансування енергозберігаючих заходів: публічно-приватне партнерство, ЕСКО-компанії та інші можливості

o        Енергоефективні рішення в освітленні навчальних закладів: психологічні, технологічні та економічні аспекти

o        Можливості програмних рішень для енергетичного моделювання будівель і зеленого будівництва

o        Залучення студентського активу і волонтерів до програм університетського енергозбереження.

Під час конференції Рівненський Університет стане майданчиком для обміну досвідом у сфері університетської енергоефективності; демонстрації енергоощадних технологій; зустрічі освітян, бізнесу, місцевої влади. Конференція передбачає знайомство з енергосистемою Університету, обмін практичним досвідом з енергоефективності та енергоменеджменту в вищій школі, пропозиції з впровадження енергоефективних підходів і технологій та реорганізації системи енергозабезпечення від експертів та профільних компаній, формування пакету пропозицій до органів державної влади стосовно підвищення енергоефективності в освіті.

В конференції візьмуть участь представники вищих навчальних закладів, зацікавлених в енергоефективності своїх ВНЗ, бізнес та інвестори, готові реалізовувати проекти енергоефективності в університетах, лідери територіальних громад та представники місцевої влади, журналісти.

Хочемо запросити ваших представників до участі в конференції і просимо сприяти в поширенні цієї інформації серед представників вищих навчальних закладів та інших зацікавлених кіл.

З повагою,

Роман Зінченко
Координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator                                                     

 Довідка

Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator - громадська організація, що просуває енергоефективність та енергетичні інновацій задля підвищення енергетичної культури в Україні та сталого розвитку громад. Детальна інформація про greencubator - на сайті  http://greencubator.info/

 Національний Університет водного господарства та природокористування має глибоку історію та підтримує високий рівень по підготовці кваліфікованих спеціалістів за напрямками: будівництво та архітектура,  гідроенергетика, екологія та природокористування.  Докладна інформація про ВНЗ – на сайті http://www.nuwm.rv.ua/

 Вперше greencubator організував конференцію  серії  "Енергоефективні Університети" 28 липня 2009 року в Переяслав-Хмельницькому Державному Педагогічному Університеті імені Григорія Сковороди. Представники університетів, що прийняли участь в конференції, продемонстрували свою зацікавленість у якісних змінах та готовність до впровадження інновацій у вітчизняних ВНЗ, що й дало ідею проведення конкурсу на відбір університетів-партнерів. Детальніша інформація про "Енергоефективні Університети" - http://greencubator.info/merezha-proektiv/eeu/ Партнером “Енергоефективних Університетів” виступає Асоціація Енергоефективних Міст України.

 Зареєструватись на конференцію можна за цим посиланням: https://spreadsheets.google.com/a/greencubator.info/viewform?hl=en&formkey=dDc4SV9tUTBlamFicHI0Y1Q1UE1wT3c6MA

 Конференції «Енергоефективні Університети», організовані мережею greencubator, проводяться в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується PACT Inc.в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID).

З повагою,
Роман Зінченко
Коодинатор  мережі
GREENCUBATOR
+380 67 4492876
+380 44 3740707
roman@greencubator.info
http://www.greencubator.info/
Skype:  zinchenko_roman
twitter.com/greencubator
www.linkedin.com/in/zinchenko

Опубліковано на сайті: 2010-03-07

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)