Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

-7 жовтня 2010 року у Ганновері Європейська галузева виставка з біотехнології BIOTECHNICA


5-7 жовтня 2010 року у Ганновері відбудеться європейська галузева виставка з біотехнології BIOTECHNICA. На виставці підприємства знаходять нових клієнтів і ділових партнерів для реалізації своїх продуктів і рішень, ідеї зустрічають інвесторів, а новітні дослідження - зацікавлених спеціалістів.
Унікальна концепція BIOTECHNICA, що складається із п'яти головних елементів: експозиція, конференції, галузева премія, партнерство і кар'єра приваблюють у Ганновер широке коло відвідувачів найрізноманітніших областей і напрямків.
BIOTECHNICA - це шанс лише за три дні і без великих затрат часу і грошей зустрітися із найважливішими представниками галузі: від покупців і користувачів із сфери досліджень і виробництва до інвесторів і авторитетних представників економіки, науки і політики.
Експозиція виставки включає в себе усі сфери діяльності: від досліджень, розробок, оснащення лабораторій і технологій до виробництва, збуту і сервісу. Великий інтерес відвідувачів викличуть спеціалізовані експозиції, парисвячені біоінформатиці (Bio-IT), а також протеїнам і антитілам (PEGS). Поряд із індивідуальними стендами крупних і середніх підприємств гості зможуть відвідати колективні стенди молодих біотехнічних компаній, дослідницьких центрів, галузевих спілок і біокластерів. Це унікальна можливість заявити про себе і знайти нових клієнтів і ділових партнерів.
Конференції за участі більше 500 експертів із різних країн світу будуть важливі для тих, хто прагне першим знайти актуальні тенденції та імпульси. Результати новітніх досліджень, практичний досвід, актуальні ноу-хау і нові ідеї для бізнесу приваблюють на конференції, орієнтовані на різні цільові групи.
У 2010 році заплановані наступні конференції:
- Bio-Based Economy
- Bio@venture Conference
- bone-tec
- Molecular Food Analysis
- Science to Market
- World Congress on Regenerative Medicine

Партнерство:

Партнерство є сьогодні невід'ємною частиною успішної діяльності в науці та бізнесі. BIOTECHNICA дає можливості для спілкування із партнерами і пошуку нових контактів. Разом із EBD Group пропонуються ефективні засоби налагоджування ділових відносин. Ще до початку роботи виставки в режимі он-лайн можна отримати детальну інформацію про фірми-учасниці і їх продукти, щоб запланувати важливі зустрічі із потенційними клієнтами, постачальниками і партнерами. Індивідуальний онлайн-профіль дозволить привернути до себе більше уваги і, таким чином, також розширити список контактів.

Галузева премія

Галузева премія EUROPEAN BIOTECHNICA AWARD із призовим фондом 100.000 євро, заснована Дойче Мессе АГ, буде присуджуватися уже восьмий раз.
Найвищу європейську нагороду за досягнення в області біотехнологій і природничих наук отримають підприємства, які поєднали інноваційну потужність із успіхом на ринку. Нагородження відбудеться на урочистому відкритті BIOTECHNICA 2010.

Кар'єра

Кар'єра будується на надійній платформі. BIOTECHNICA і її партнер jobvector відкривають перед студентами, дипломованими спеціалістами і перспективними вченими великі можливості для пошуку шляхів кар'єрного росту, а перед зацікавленими підприємствами і науковими центрами - базу даних перспективних співробітників.

Участь у виставці:

Пропозиція 1. Стенд із однією відкритою стороною 155,- €/м2, стенд із двома відкритими сторонами 175,- €/м2, стенд із трьома відкритими сторонами 185 €/м2, окремо розташований стенд 195 €/м2.

Пропозиція 2. "Все включено".
- Пакет «classic» - оренда площі, побудова стенду типу А із базовим оснащенням і сервіс-пакет, включаючи пресу і маркетинг.
- Пакет «comfort» - оренда площі, будівництво стенда типу В із базовим оснащенням і сервіс-пакет, включаючи пресу і маркетинг.

Усі необхідні формуляри і умови участі можна знайти в Інтернеті на www.biotechnica.de/formulare також можна скористатися послугами Online Business Service (www.obs.messe.de) або звернутися в російське представництво Deutsche Messe AG: 125009 Moсква, Брюсов пер. 11, офіс 600, тел.: -+7 495 629 26 57, факс: -+7 495 629 61 02 , e-mail: info@dm-expo.ru.
Виступ на інноваційному форумі із доповіддю - це додатковий шанс для учасника або користувача. Тривалість виступу 25 хвилин, вартість 390 € плюс оренда техніки і ПДВ.

Ресурс: http://www.biotechnica.de/

Опубліковано на сайті: 2010-04-01

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)