Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

Конкурс "Стажування у Польщі 2010"


Приймаються заявки на участь у конкурсі "Стажування у Польщі 2010". Дедлайн 9 квітня 2010 року.
Організатор: Фонд Освіта для Демократії.
Запрошуються представники неурядових організацій, шкіл і інших неформальних груп із Східної Європи, Кавказу, Середньої Азії і Балканів на стажування в Польщі.
У рамках програми "Перетворення в регіоні" RITA, фінансованого Польсько-американським Фондом Свободи, Фонд Освіти для Демократії організує стажування для представників іноземних неурядових організацій і шкіл, які разом із польською неурядовою організацією або школою реалізували або реалізують проекти в рамках Програми RITA.
Метою стажування є встановлення контактів із польськими неурядовими організаціями. Польська сторона буде ділитися досвідом у сфері неурядової діяльності. Стажування буде проходити в польській неурядовій організації, яку вибере учасник згідно з інтересами і сферою діяльності. Тривалість стажування залежить від учасника (від 7 до 14 днів). Стажування буде здійснюватися у термін, узгоджений із запрошеними учасниками і організаторами стажування приблизно з травня по вересень 2010 року. Фонд Освіта для Демократії покриває дорожні витрати, проживання, харчування, а також витрати, пов'язані із переміщенням по території Польщі. У випадку необхідності запрошуючи сторона надає перекладача. Крім того, кожний учасник стажування отримає netbook. Конкурс призначений виключно для представників неурядових організацій, шкіл і інших неформальних груп із Східної Європи, Кавказу, Середньої Азії і Балканів, які разом з польською неурядовою організацією реалізували або реалізують проекти в рамках Програми RITA. Кандидати на стажування повинні заповнити анкету польською або російською мовами (доступну на сайті Програми RITA http://rita.edudemo.org.pl), а також надати рекомендацію від польської неурядової організації, з якою був реалізований проект. Обидва документи потрібно вислати за електронною адресою: elzbieta.swidrowska@edudemo.org.pl, вписуючи тему листа - STAZ/STAZHIROVKA.
Список учасників буде опублікований до 4 травня 2010 року на сайті проекту. На додаткові питання, пов'язані із організацією стажування відповість Ельжбета Свидровська: elzbieta.swidrowska@edudemo.org.pl.
Ресурс: http://vsekonkursy.ru/?p=1534

Опубліковано на сайті: 2010-04-01

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)