Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

21квітня , 2010 р. ЛЬВІВ ВЕНЧУРНИЙ ФОРУМ


ВЕНЧУРНИЙ ФОРУМ

21квітня , 2010 р.

9:30–19:00

ЛЬВІВ

 

Фонд цивільних досліджень і розвитку США (CRDF) і Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти і науки України проводять другий Венчурний форум в межах Програми науково-технологічного підприємництва (STEP) у Львові 21 – го квітня 2010 р.

Цей Форум відкриває Львівську Інноваційну Весну, яка проходитиме за підтримки Львівської міської адміністрації у Львові 21-22 квітня ц.р.

Мета цього заходу – продемонструвати інноваційний український технологічний потенціал на прикладі проектів , які стали півфіналістами Конкурсу на отримання грантів ділового партнерства по програмі STEP.

Під час Форуму керівники 14-ти проектів із Дніпропетровська, Києва,  Львова  і Севастополя зроблять презентації перед журі у складі  українських і американських  експертів в області венчурного інвестування і високотехнологічного  бізнесу. Кращі із проектів отримають гранти від CRDF і МОН України розміром 24 тисячі доларів на рік кожний для проведення подальших робіт щодо комерціалізації розроблених технологій. Згідно умов Конкурсу партнерські компанії, що беруть участь в розробці проекту, додають до суми гранту науковій команді свій внесок не менш ніж 2,4 тисячі доларів.

Участь у Форумі надасть Вам можливість:

·        Послухати презентації перспективних інноваційних українських технологічних проектів

·        Дізнатися більше про високотехнологічне підприємництво

·        Взяти участь в обговоренні питань розвитку інновацій, венчурного фінансування і високотехнологічного підприємництва

·        Повчитися, як успішно презентувати свою технологію потенційному інвестору

·        Розширити коло Ваших знайомств з професіоналами

 

Щоб отримати більше інформації, звертайтесь, будь ласка до сайту CRDF www.crdf.org або до менеджера програми STEP в Україні Євгенії Северяніної, eugenia.severyanina@gmail.com, тел. +38 (044) 256 2531, +38 067 443 9189.

Для реєстрації звертайтесь до Вікторії Лободи, vloboda@udl.org.ua , тел. 067 255 1735.

 

Метою Конкурсу на отримання грантів ділового партнерства, що проводиться спільно  CRDF і Міністерством освіти і науки України є започаткування  і розвиток партнерств між компаніями і групами дослідників для отримання ними нових комерційних можливостей і економічної вигоди для обох сторін.

Опубліковано на сайті: 2010-04-07

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)