Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

У пошуках Стратегії-2050 для України


Візьміть участь у Саміті, просто відправивши заявку на e-mail або зателефонувавши нам!

 

Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею. 

В.І.Вернадський

Ось-ось Експертна рада закінчить відбір найкращих конкурсних матеріалів проекту “Новий старт. Стратегія-2050 для України”! А учасники ОДІ вже визначені!

Студенти, аспіранти, наукові співробітники, підприємці, представники активної молоді з усіх куточків нашої талановитої країни вперше в історії незалежної України спробували розширити горизонт стратегування розвитку країни на такий довгий термін — до 2050р. Були отримані як індивідуальні, так і колективні роботи. Велику увагу учасники приділили проблемам освіти, енергозбереження, туризму, медицини.

Напевне, всі погодяться, що Україна не має своєї конкретної стратегії розвитку, а важливі рішення приймаються хаотично. Саме тому результатом проекту має стати документ — Стратегія-2050 для України, який розкриває план розвитку (по окремих напрямках) України як суверенної держави в світі до 2050 року.

Цікаво, що під час підготовки проекту вийшов Указ Президента України “Питання Комітету з економічних реформ”, мета якого є якщо не тотожною, то, принаймні, суміжною з ціллю проведення “Нового старту”, результати якого будуть презентовані  раніше, ніж владний проект.

Переможці відбору будуть запрошені до участі в оргдіяльнісній грі (14-16 травня 2010р., Київська область, сел. Ворзель, санаторій "Ворзель"), що стане базою пошуку, розвитку та винайдення концептуально нових, актуальних та дієвих рішень щодо подальшого розвитку України. Головне проблемне завдання, яке буде вирішуватися на оргдіяльсній грі: “Розгортання та інструментарій втілення Стратегії-2050 для України”. У процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та віднайти відповіді на найскладніші питання, перейти на якісно новий рівень мислення учасників.

Підсумком конкурсу стане Стратегічний саміт (17 травня 2010р., м. Київ), що пройде у вигляді доповідей відомих експертів, науковців,  підприємців, політиків з їх подальшим обговоренням, презентації напрацьованих у рамках проекту рішень. Під час заходу відбудеться також нагородження переможців “Нового старту”.

Стратегічний саміт є фінальним етапом “Нового старту”, який збирає переможців всеукраїнського конкурсу ідей, оргпроектів та наукових розробок, що надійшли зі всієї України у рамках проекту протягом квітня 2010р.

Під час заходу відбудеться спілкування та обговорення проблем у будь-якій галузі економіки, освіти, науки та соціальної сфери з гостями Саміту. Крім цього, учасники матимуть можливість поспілкуватися з відомими науковцями, бізнесменами, громадськими діячами та просто цікавими та розумними людьми.

Запрошені експерти, політики, урядовці, підриємці: Богдан Гаврилишин, член Римського клубу, консультант з питань державного управління та міжнародного бізнесу, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у понад 70 країнах світу, доктор економіки, почесний доктор права; Андрій Єрмолаєв, директор Національного інституту стратегічних досліджень; Ігор Бураковський, Голова Правління, директор Iнституту економiчних дослiджень та полiтичних консультацiй, доктор економічних наук; Василь Кремень, Президент Академії педагогічних наук Національної академії наук України, академік, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, а також Сергій Тігіпко, Віце-прем’єр-міністр України, Арсеній Яценюк, народний депутат України, а також керівники Мінекономіки, Міносвіти та Мінсім'ямолодьспорту тощо.

 

 

Стратегічний саміт відбудеться 17 травня у приміщенні актової зали Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) за адресою: м.Київ, вул. Шулявська 10/12 В (п’ятий поверх), мапу проїзду дивіться нижче.

Початок реєстрації о 10:30. Початок роботи — об 11:00.

 

Стати учасником Саміту дуже просто! Необхідно лише відправити заявку вільної форми (обов’язкові дані: П.І., місце навчання/роботи/громадська посада, контакти) на e-mail: studrespublika@bk.ru або за телефонами нижче.

Участь безкоштовна!

 

Організатори проекту: ВМГО «Студентська республіка» за сприяння Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина» та організаційної підтримки Міністерства освіти України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Інформаційну підтримку проекту надають партнери: Комунікаційна группа ESG, Український Бізнес Ресурс UBR, телевізійний канал "Перший Діловий", тижневик "Експерт", книгарня “Є”, інтернет-портал tut.ua, а також низка державних медіа-ресурсів.

http://www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=1357

Опубліковано на сайті: 2010-05-12

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)