Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

5 червня 2010 року у Львові в готелі НТОН відбудеться тренінг «Креатив у бізнесі»


 

Львівська міська молодіжна громадська організація «Пантеон Наук»

Організація «Н’юроб»

http://panteon-nauk.org.ua/

http://www.newrob.com/

email: newrob.info@gmail.com

 

Тренінг «Креатив у бізнесі»

 

5 червня 2010 року у Львові в готелі НТОН відбудеться тренінг  «Креатив у бізнесі». Захід відбувається з ініціативи організації «Н'юроб» та за підтримки Львівської міської молодіжної громадської організації «Пантеон Наук».

Тренінг допоможе практично ознайомитись із основними принципами творчого процесу, пошуком нових ідей для бізнесу. Учасники тренінгу отримають необхідну базу знань щодо розуміння процесу генерації нових ідей, роботи у групі, навчаться застосовувати деякі найпростіші креативні методики, обміняються досвідом.

Тренінг складатиметься з кількох частин: перша – золота зірка бізнесу (корпоративна структура бізнесу: ідея, мета, ключові напрямки реалізації), друга – практична вправа «Генерація ідеї», два важливі інформаційні блоки необхідні для пошуку нової ідеї (філософія успіху, цільова аудиторія), третя – практична вправа «Генерація ідеї», четверта – креативне мислення – що це таке?, фази творчого процесу, найпростіші креативні методики, п’ята – практична вправа «Генерація ідеї».

По закінченні тренінгу всім учасникам видаються сертифікати.

Для реєстрації на тренінг потрібно заповнити анкету та надіслати її до 30 травня 2010 року на адресу newrob.info@gmail.com


«Створення нового підприємницького середовища, яке зможе ефективно використати активи міста і формувати взаємостосунки на професіоналізмі та взаємовигідній співпраці з органами влади та громадою міста, є пріоритетним напрямком не лише для Львова та Західного регіону, але і для України загалом. Тому проведення подібних тренінгів, під час яких учасники здобудуть необхідні знання для створення конкурентного бізнесу від професіоналів з досвідом, сприятиме формуванню успішного підприємця з вище загаданими якостями» – зазначає голова правління ЛММГО «Пантеон Наук» Микола Семенюк.

 

Контакти:

 

Оля Левків, т.: +380953686487,

Оксана Шіпка, т.: +380937484190

Детальна інформація: http://panteon-nauk.org.ua/news/trening_kreativ_u_biznesi/2010-05-19-33

 

Опубліковано на сайті: 2010-05-21

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)