Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

1-2 липня 2010 року в Львівській торгово-промисловій палаті Семінар з енергоменеджменту та планування


Норвезькі спеціалісти навчатимуть львів’ян енергоменеджменту та планування. 1-2 липня 2010 року в конференц-залі Львівської торгово-промислової палати проходитиме семінар з енергоменеджменту та планування. Організовує захід Львівська торгово-промислова палата спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO). Семінар проводитимуть експерти NEFCO Елізабет Пауліг-Тюнес та Торфін Лисфйорд. Участь у семінарі безкоштовна.

 Учасники семінару з енергоменеджменту та планування матимуть змогу ознайомитися з концепцією енергоменеджменту та планування на рівні муніципалітету та окремих будинків, дізнаються про практику енергоменеджменту, прийняту в Норвегії та різних містах України, про процеси моніторингу споживання енергії.

 «Реалізація європейської концепції енергомедежменту на рівні житлових будинків міст України стане важливим кроком на шляху до економічного зростання країни. Ознайомлення учасниками семінару з цією концепцією дозволить сформувати нове бачення щодо використання енергоресурсів житлового сектору», - зазначає голова Львівської міської молодіжної громадської організації «Пантеон Наук» Микола Семенюк.

Заповнити анкету учасника та ознайомитись з програмою заходу можна на сайті: http://panteon-nauk.org.ua/news/seminar_energomenedzhment_ta_biznes_planuvannja/2010-06-23-36

 Довідка

 Корпорація NEFCO - міжнародна фінансова установа, що була заснована  1990 року п'ятьма Північними країнами: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. Корпорація фінансує широкий спектр екологічних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Білорусію та Україну.

У 2009 році Корпорація NEFCO розпочала реалізацію програми позик за Механізмом кредитування енергозбереження NEFCO (NEFCO ESC) для України. Загальна мета цієї програми – ініціювати тривкий процес відбору та впровадження проектів енергоефективності у муніципальних будинках через Механізм ESC. В рамках цієї програми реалізовується Програма енергоаудиту та бізнес-планування, до участі в якій залучаються представники центральних, регіональних та місцевих органів влади, науковці, консультанти з питань енергетики, енергоменеджери та технічні фахівці.

 

Опубліковано на сайті: 2010-06-24

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)