Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

08 вересня 2010 з 17.00 до 18.00 «Львівська політехніка» Публічна лекція Нобелівського лауреата Жана-Марі ЛЕНА Страсбурзький університет імені Луї Пастера, Франція


Автор: Ivan Kulchytskyy
3 Вересня 2010

Тема лекції: «Від матерії до життя: Хімія? Хімія!» (Лекція читатиметься англійською мовою) . ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Місце: Національний університет «Львівська політехніка» І-й корпус, актова зала (вул. С. Бандери,12)
Дата: 08 вересня 2010 з 17.00 до 18.00. 
 
Завдяки самоорганізації, еволюція всесвіту супроводжувалася виникненням все складніших і складніших форм матерії, аж до появи живих організмів. 
Як жива так і нежива форми матерії у своїй основі складаються з молекул або/та зі складніших структур, але знову ж таки утворених з молекул під дією міжмолекулярних сил.
Хімія є містком між молекулами неживої матерії та складними молекулярними архітектурами і системами, які утворюють живі організми.
Сучасна хімія володіє цілою низкою потужних методів, які дозволяють синтезувати надзвичайно складні надмолекулярні сполуки або супрамолекули.
Хімія надмолекулярних сполук (супрамолекулярна хімія) ставить собі за мету контролювати утворення складних молекулярних структур через міжмолекулярні взаємодії.
Генерування утворюваних таким чином молекулярних структур потрібного дизайну вимагає відповідної маніпуляції інформацією на молекулярному рівні у формі такого собі молекулярного програмування, що в свою чергу поєднує хімію з інформатикою та комп’ютерними науками.
Об’єктом хімії є сукупність всіх можливих проявів та перетворень (трансформацій) молекулярної матерії, серед яких ті що існують на даний час в природі, представляють всього-навсього тільки один світ з усіх, які ще будуть створені.
Також буде представлено концептуальне бачення хімії та науки загалом.
 
Телефон для довідок  (032) 297-58-47, (032)  297-59-80

Опубліковано на сайті: 2010-09-03

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)