Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

23 листопада 2010р. в м. Києві в Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна», павільйон №3, конф.-зал №13, II поверх) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: «Трансфер технологій в промисловість, досвід ЄС


23 листопада 2010р. в м. Києві в Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна», павільйон №3, конф.-зал №13, II поверх) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: «Трансфер технологій в промисловість, досвід ЄС і РФ: теорія і практика».
Мета конференції – обговорення питань трансферу технологій в промисловість України, проблем і перспектив, практик використання інноваційного потенціалу країн ЄС та РФ. Налагодження діалогу, активного партнерства між представниками влади, бізнесу, науки, освіти, громадянського суспільства, задля впровадження інноваційних технологій в промисловість України на практиці та отримання позитивних економічних результатів.
Завдання конференції: Показати пріоритетні стратегічні напрямки розвитку трансферу технологій в промисловість України на прикладі діючого в Україні Проекту ЄС «Підтримка наукоємних та інноваційних підприємств, а також трансфер технологій в бізнес в Україні».
На конференції буде розглянуте наступне коло питань, пов'язаних з проблематикою трансферу технологій в промисловість України:
Досвід ЄС з приводу впровадження новітніх інноваційних технологій на практиці з точки зору експертів Проекту ЄС, що діє в Україні: «Підтримка наукоємних та інноваційних підприємств, а також трансфер технологій в бізнес в Україні», керівник д-р Лейф Грам;
Виступ директора РНИИИС (Росія, www.rniiis.ru) "Проблеми та умови формування ринку інтелектуальної власності при трансфері технологій в СНД" Лопатіна В.М. (Цей фахівець висловив готовність к проведенню прес-конференції для ЗМІ) (П.І.Б. представників від Кабінету Міністрів України та державних структур будуть відомі 17-19 листопаду).
Якість законодавчої і нормативної бази, регулюючих сферутрансферу технологій в промисловість в Україні;
Стимулювання інноваційних проектів з боку держави;
Взаємодія між владою і науково-технічним співтовариством у сфері трансферу технологій;
Інструменти залучення внутрішніх і зовнішніх інвестиційних ресурсів для реалізації інноваційних проектів ;
До участі в конференції запрошуються: представники урядових, регуляторних структур, дослідники та науковці, винахідники, науково-педагогічні працівники, фахівці сфери інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності, представники бізнесу, промисловці та підприємці а також усі, хто цікавиться питаннями побудови в Україні інноваційної економіки.
Організатори:
Об’єднаний Центр Трансферу Технологій
Міжнародний виставковий центр.
За підтримки: Проекту ЄС та Мінпромполітики України
Співорганізатори:
Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України;
Республіканський науково-дослідний інститут інтелектуальної власності (РНИИИС, Росія);
Міжрегіональний центр інвестицій та розвитку Держінвестицій;
Національний авіаційний університет;
Самоврядна організація «Українська технологічна академія».
Інформаційний партнер конференції: Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»
Контент-партнер конференції: Міжнародний центр бізнес-технологій
Стратегічний партнер: Інтернет-проект «Власна справа

Опубліковано на сайті: 2010-11-22

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)