Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

16 - 18 березня 2011 року. Київ. АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ 2011 16 - 18 березня 2011 року в рамках одинадцятої національної спеціалізованої виставки – ярмарку «Україна аграрна» в Національному комплексі «Експоцентр України» (проспект Академіка Глушкова – 1) пройде І Міжнародний науково-практичний Форум з агроекології, біоенергетики та органічного агровиробництва - АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ  2011

АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ  присвячено інноваційним рішенням у забезпеченні сталого  розвитку агроекосистем, створенню дружнього по відношенню до людини природного та індустріального середовища, життєвого простору, який забезпечує продовження тривалості та підвищенню якості життя населення.

 АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ  розпочинає міжнародне партнерство з відновлення та створення рекреаційних можливостей навколишнього природного середовища.

 Організатори АГРОЕКОЛОГІЧНОГО ФОРУМА  – Міністерство екології та природних ресурсів України, Інститут агроекології і економіки природокористування НААН, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація агроекологів України», Житомирський національний агроекологічний університет.

 АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ  запрошує представників науково-дослідних установ, аграрного сектору економіки, електроенергетики, теплоенергетики, інвестиційних компаній, державних органів влади, виробників біопрепаратів,  які прагнуть вийти на новий рівень міжнародного та міждержавного співробітництва і зацікавлені у впровадженні сучасних підходів зі створення «комунальної енергетики» для міст, селищ та сіл України, у використанні інноваційних розробок для виробництва альтернативної «зеленої енергетики» в галузі біоконверсії та термоконверсії біопалив, науково-методичного забезпечення екологічного туризму, формуванні екологічної культури задля майбутніх поколінь.

Модератор Форуму – Капштик Михайло Васильович, виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України», кандидат с/г наук, с.н.с. Інституту  агроекології і економіки природокористування НААН.

 В програмі АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ  2011

І  -  Робочі семінари з наступних питань:

 16 березня - Органічне виробництво та екологічний туризм

 17 березня -  Біоенергетика: екологічні аспекти

 18 березня -  Міжнародні програми технічної підтримки і фінансування інноваційних проектів у галузі агроекології

 Контактна інформація:

 т. (044) 522-62-71

Опубліковано на сайті: 2011-02-13

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)