Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

27 травня 2011 Львів Дводенний семінар «Економічні аспекти розвитку мережі водопостачання, водовідведення та очистки стоків. Співробітництво органів місцевого самоврядування і водопровідно-каналізаційних підприємств у Польщі»


Дводенний семінар «Економічні аспекти розвитку мережі водопостачання, водовідведення та очистки стоків. Співробітництво органів місцевого самоврядування і водопровідно-каналізаційних підприємств у Польщі», 26-

Автор: Ivan Kulchytskyy

Семінар проводиться в рамках проекту „Польсько-українська академія розвитку комунальних послуг і охорони навколишнього середовища" 
Шановні колеги!

Просимо ознайомити з ціжю інформацією голів ваших міст.

Учасники семінару – мери міст та їх заступники, керівники управлінь ЖКГ, керівний склад комунальних господарств відповідальних за водопостачання та водовідведення. З одного міста можуть брати участь до 3-х учасників, мінімальна кількість учасників від одного міста 2 особи – представник влади міста та представник керівного складу комунального підприємства.  Заявка з одним учасником від міста не буде розглядатись.

Учасникам семінару 26-27 травня проект оплачує проїзд до місця проведення семінару (на основі оригіналів проїзних документів), проживання (1 ніч з 26 на 27 травня) та харчування під час семінару відповідно до програми семінару.


Якщо Ви зацікавлені взяти участь у семінарі, то ознайомтесь з офіційним інформаційним листом та надішліть завяку до 16 травня 2011 на електронну пошту ivanppp@cstei.lviv.ua електронний лист з темою "Seminar Voda".

Просимо взяти до уваги, що участь у семінарі можуть взяти тільки представники влади міст та комунальних підприємств, які надають послуги у сфері водопостачання та водовідведення.
Для виїзду на семінар учасникам будуть надсилатись персональні запрошення-підтвердження. Критеріями відбору учасників будуть черговість подання заявок та повнота інформації у заявці на участь у проекті. 

Завантажити інформаційний лист щодо участі у семінарі

Завантажити пояснення щодо підготовкии заявки

Завантажити форму подання заявки

Завантажити програму семінару

Анотований опис проекту


Консультації:  Іван Кульчицький (050) 9292396 begin_of_the_skype_highlighting              (050) 9292396      end_of_the_skype_highlighting, Наталя Костюк (093) 9308781 begin_of_the_skype_highlighting              (093) 9308781      end_of_the_skype_highlighting

Опубліковано на сайті: 2011-05-10

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)